609
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi559
  • Ocen na +0
609 ppt ?

Gdzie najczęściej kupujecie ubrania? (560)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Napisał(a): gość -

hmmm ja kupuję często na allegro albo vinted (na szafie już mniej mi się podoba od jakiegoś czasu) i jeszcze od niedawna oglądam ubrania na stronie showroom.pl może w końcu zdecyduję się na zakup płaszcza na jesień

Reklama

Napisał(a): Gość -

zakupy w sieci są dla mnie najwygodniejszą formą zakupu, zamawiasz, przyworzą do domu, jak nie pasuje to odsyłasz, proste i wygodne, ostatnio buszuję w sklepie answear.com bo mam 40% zniżkę dzięki veroni mineral.

Napisał(a): gość -

Zajrzyj sobie do sklepu www.occasion.pl. Mają naprawdę bardzo duży wybór fajnych ubrań, galanterii, ale też biżuterii. Jeśli zależy Ci na niższej cenie, to możesz poszukać czegoś w końcówkach kolekcji – w ofercie dostępne są teraz np. super bokserki damskie Atlantic za 15 zł. Takich okazji znajdziesz tam więcej.

Napisał(a): Gość -

ja lubię z kolei ubrania z internetowego sklepu answear.com, ostatnio kupiłam u nich płaszcz na zimne jesienne wieczory, ale zdecydowałam się bo miałam 40% zniżkę na zakupy w sklepie bo ściągnęłam aplikację veroni mineral i mogłam sobie pozwolić na ten nieco kosztowny zakup.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?