605
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi555
  • Ocen na +0
605 ppt ?

Gdzie najczęściej kupujecie ubrania? (556)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Napisał(a): Gość -

Teraz, kiedy mamy coraz mniej czasu dobrym rozwiązaniem jest kupowanie w sklepach internetowych. Wybór jest duży, łatwo można porównać oferty. Może trudniej kupić spodnie czy buty, bo najlepiej byłoby przymierzyć. Prościej kupić chociażby dodatki typu szalik lub apaszkę, chustę, ciekawa oferta na http://szal-komin.pl/

Reklama

Reklama

ja też przez neta najchętniej kupuję bo się najbardziej zazwyczaj opłaca, no i jest zawsze dużo czasu na odesłanie przesyłki, teraz buszuję w answear.com bo mam 40% zniżki dzięki aplikacji veroni mineral, więc trzbea wykorzystać.

KaraDe85 a co myślicie o internetowych secondhand'ach?
nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje? gdzie można je znaleźć? bo ja póki co dalej buszuje na answear.com moja 40% zniżka z veroni mineral nadal działa.

Napisał(a): gość -

Jak już zamawiam przez internet to zazwyczaj zalandoo i allegro :) W centrach handlowych zazwyczaj zaglądam do river Island, new look, bershka.
Mój facet zamawia przez internet bardzo często, najczęściej w giacomo conti. Do stacjonarnych sklepów to też zagląda do Giacomo Conti i sportowe marki: Adidas, nike itp.

czasami sieciówki, czasami lokalnie, ale najczęściej w sieci :)
nie mam za bardzo czasu na bieganie po sklepach a wchodzę sobie na taką www.cosmosmoda.pl, domodi albo allegto i mam wszystko czego potrzeba, zawsze tylko zwracam uwagę (na allegro) czy to co kupuję to nie chińszczyzna przypadkiem
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?