609
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi559
  • Ocen na +0
609 ppt ?

Gdzie najczęściej kupujecie ubrania? (560)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Napisał(a): Gość -

raczej lokalne sklepy, czasami sieciówki a najczęściej w internecie
jeżeli chodzi o internetowe to rzadko eksperymentuje, korzystam z tego co sprawdzone.
moje ulubione sklepy w necie to:
domodi.pl
www.cosmosmoda.pl
zalando
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Ja kupuję większość ubrań w sklepie 4F. Mają spory wybór towaru w atrakcyjnych cenach i wysokiej jakości. Dziś kupiłem sobie tą super zimową kurtkę :https://4fsklep.pl/t4z15-jkumn201_kurtka_narciarska_chlopieca_jkumn201_-_granat_melanz,677,80729.html

Reklama

Reklama

Najczęściej kupuję ubrania przez Internet. Sklepy internetowe są dla mnie najlepszą opcją na robienie zakupów. Szybko, nie tracę czasu na chodzenie po sklepach, często kupuję taniej niż w sklepie i jestem w stanie przejrzeć o wiele więcej rzeczy na stronie internetowej niż np. będąc w centrum handlowym.

Witam serdecznie. Pewnie tak jak każda kobieta uwielbia robić zakupy i to nie ważna czy przez neta czy w sklepach stacjonarnych. Ale jeśli chodzi o mnie to ja najczęściej robię zakuty w sieci. Zaoszczędzę dzięki temu czas i pieniądze. Najczęściej kupuję w takich sklepach mohito, reserved czy Mosquito.pl jak również sukienkowo.pl a jeśli chodzi o obuwie to polecam sklep deezee. A jakby ktoś chciała obuwie sportowe to polecam sklep www.sklep-luz.pl mają super promocje jak również wielki wybór.

Reklama

Ja jak kupuję ubrania to w jednym miejscu i konkretnie:p dlatego lubię też fashion house, bo często są promocje, tak jak teraz świąteczne, a w dodatku jest tam większość moich ulubionych sklepów:) joop, hogl, guess - dla mnie mają przecudowne rzeczy :)

ja najczęściej w internecie choć ostatnio na szkoleniu trafiłam na sklep fly or die i w Łodzi kupiłam super sukienkę. oczywiście zakupy on line to efekt braku czasu ale też wygody. no i fly or die ma swój sklep internetowy:D

Powiem Ci, że chodzę w rozmiarze 58 :) Trochę mi się przytyło również po ciąży i tak już niestety zostało. W każdym razie duże miałam trudności z odnalezieniem właściwego sklepu odzieżowego. Sieciówki w ogóle odpadają w takim przypadku. Wszystko ciśnie i jest po prostu źle zaprojektowane. Polecałabym tylko sklepy specjalistyczne dla kobiet puszystych. Moja ulubiona marka to softline-xxl.com. Rozmiarówka po prostu rewelacja, no i często promocje 50%.

Ostatnio zauwazyłam, że coraz rzadziej można dostać dobrą jakościowo odzież w dobrej cenie w stacjonarnych sklepach, second handy raczej mnie nie interesują, bywam tam rzadko, dlatego dużo czasu spędzam na przeglądaniu odzieży w sieci. Coraz bardziej podoba mi się ekskluzywna odzież dla kobiet, która nie tylko wyróżnia się wysoką jakością, ale jakoś tak bardziej pasuje do mnie - np. zimowa seria od www.ankarfashion.pl

Witam ja z kolei jak jadę na jakies większe zakupy to również kupuję właśnie w Nico . Mozna tam kupić na prawdę fajne rzeczy , nietuzinkowe przynajmniej , znanych marek . Mają również bardzo wiele artykułów dla dzieci

Ja kupuje w sieciówkach , na targu, w second handach , gdzie co mi wpadnie fajnego ;)Ostatnio słyszałam o nowej marce która powstała w łodzi około dwa lata temu , flyordie , polska marka, ubrania szyte w polsce z materiałów bardzo dobrje jakości ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?