609
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi559
  • Ocen na +0
609 ppt ?

Gdzie najczęściej kupujecie ubrania? (560)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Napisał(a): michalo87 -

nigdy w internecie. jakieś to takie dla mnie nie zrozumiałe - trzeba przymierzyć, dotknąć i jakos sie czuć w tych ciuchach. żona kupuje w sieci czasami choc jak już sie wybierzemy na wieksze zakupy razem to do Nico i wtedy całą rodzinę obkupujemy w dobre jakościowo i cenowo ciuchy
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): gość -

Jeżeli chodzi o mnie to najczęściej kupuje w sklepie Expomoda. Mają tam bardzo duży wybór sukienek ,kombinezonów i spódnic.
Obsługa jest bardzo miła i do tego sprawna wysyłka.
Szczerze polecam w innych sklepach internetowych nie było tak miło :/
www.expomoda.pl

ja ostatnio bardzo zadowolona jestem ze sklepu Fly or Die - polski producent z Łodzi który wymyslił coś świetnego - możliwość personalizacji ciuchów! Wybór kolorów, długości rękawów - jednym słowem mówiąc coś innego, nowego i wyjątkowego w dobrej cenie

Reklama

Napisał(a): Gość -

Ja w sklepach stacjonarnych, ale tylko sprawdzonych i ulubionych, nie cierpię chodzić bez celu po wszystkich w centrach handlowych.
Chociaż zdarzają się również zakupy przez internet, tutaj to Allegro, ale zagraniczne strony też się zdarzają.

Kamila4 Ja najczęściej w sklepach internetowych. Od siebie w szczególności mogę polecić jeden. Nie ma na razie szerokiej oferty ale za to nadrabia to świetną jakością swoich ubrań
Hahahah nie napisałam o jaki sklep mi chodzi ale jestem zakręcona chodzi mi oczywiście o fly or die :D

Reklama

Moim ulubionym sklepem jest od jakiegoś czasu sklep pretty one, teraz czekam i tupie nóżkami bo jest w budowie... wchodzę na showroom i widzę, że kolekcja wiosenna jest śliczna ! Jak szukacie sukienki koktajlowej na przyjecie czy marynarki na biznesowe spotkanie to jest najlepszy adres! :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?