637
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi586
  • Ocen na +0
637 ppt ?

Gdzie najczęściej kupujecie ubrania? (587)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Napisał(a): gość -

Ja już też nie kupuję stacjonarnie, online wychodzi o wiele taniej, tylko trzeba wiedzieć, gdzie kupować. Jeśli ubrania, to polecam m.in. Monashe.pl. Tutaj ubrania można odesłać, jeśli coś się nie podoba i nie robią żadnych problemów.
INTERIA.PL

Reklama

najczesciej to w galeriach handlowych bo tam jednak szybko mozna cos kupić. nie zawsze sa to ubrania super jakości. jesli szukam czegos bardziej modnego i lepszego jakościowo to wybieram internetowy sklep fly or die - świetne miejsce i swietne projekty.a co mnie w nich ujeło? to ze polskie!

pół roku temu kupiłam na electro.pl orbitrek. Zaczęłam ćwiczyć, zdrowo się odżywiać i schudłam 15 kg. Z 42 rozmiaru zeszłam do 38. Teraz uwielbiam nosić ubrania krótkie spódniczki,, spodenki, pokazujące moją wypracowaną figurę ;)

Reklama

Napisał(a): Gość -

Nie wiem czy znacie ale ja kupuje w nico. Sklep w którym można kupić ubrania oraz buty tylko dobrej jakosci. Ma u siebie ubrania takich marek jak Pierre Cardin Lee Bugatti itp. Czyli naprawdę dobrej jakości. Często też się zdarza ze opłaca się kupować tutaj bardziej niż w galerii.

Reklama

ja w internecie. nie mam czasu ani nerwów stać w tych kolejkach, przepychać się między tłumami ludzi itp. wolę odwiedzić jakis dobry sklep w sieci np. fly or die i spędzić kilkadziesiąt minut na przeglądaniu stron niż dotykaniu ubran

oczywiscie, ze w internecie bądź dużych galeriach handlowych. jak mam czas wyskoczyć do Krakowa to odwiedzam tą mega galerię NICO i tam szaleję wśród markowych ubrań. jak nie bardzo to coś w sieci szukam i też jestem zadowolona
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • https://forum.interia.pl/gdzie-najczesciej-kupujecie-ubrania-tematy,dId,2345612,strona,39,ok,1#pst231166363
Do góry strony: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?