610
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi560
  • Ocen na +0
610 ppt ?

Gdzie najczęściej kupujecie ubrania? (561)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Napisał(a): ~florka25 -

ja niestety mam problem z kupowaniem ubrań ze względu na moją nieregularną sylwetkę - więc jedna rzecz jest na mnie za duża a druga znowu za mała ;/ dlatego nauczyłam się szyć i szyje sobie sama ciuchy :) sprawia mi to ogromną radość! ostatnio zakupiłam sobie porządną maszynę od (Helena od Łucznika) więc teraz szycie będzie o wiele prostsze i szybsze :)

Napisał(a): ~myszka101 -

Ja najczęściej kupuję przez net czasem zaglądam na ceneo.pl ten mnie przekierowuje na różne fajne zniżki, ale częściej korzystam z ofert gdzie "wystawia swoje produkty" mój ulubiony producent w branży jeansowej (choć nie tylko) wtedy albo korzystam z jego stronyhttps://www.c(...)ns.com/ albo szperam gdzie akurat jest :) i tyle. Nie mam czasu chodzić po galeriach itp. Ostatnio kupiłam sobie spodnie w typie Alyss planuję w przyszłości jaką fajną bluzę do nich.

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): Kamila -

Ubrania dla siebie kupuję zdecydowanie w sieciówkach ale kilka dni temu zamówiłam dla mojego męża koszulę z receapl na urodziny i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Jakościowo jest super, cenowo też bardzo fajnie wyszło. Chyba zacznę mu u nich więcej zamawiać bo przecież jego wyciągnąć na zakupy....

Napisał(a): ~Cecylis8 -

Każda z nas doskonale wie, że sukienki są niezbędne w wielu wypadkach. Jeżeli wybieramy się na imprezy typu chrzest czy też komunia, musimy zaopatrzyć się w suknie, które będzie bardzo dobrze wyglądała zarówno w kościele jak i po uroczystościach kościelnych. Ja swoją kupowałam tutaj lejdi https://www.l(...)ki.html i jestem bardzo zadowolona.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?