609
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi559
  • Ocen na +0
609 ppt ?

Gdzie najczęściej kupujecie ubrania? (560)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Napisał(a): ~Magda77 -

Mogę polecić między innymi www.lejdi.pl/ - kilka razy kupowałam sukienki na różne okazje i zadowolona jestem zarówno z tego jak wyglądają jak i materiałów z jakich są wykonane. Jak szukasz dobrego produktu to myślę, że będą w stanie spełnić Twoje oczekiwania.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Salmose -

Jeśli już z tej wysokiej półki to kupuję raczej dodatki: okulary, torebki, apaszki, wyjściowe buty albo sukienki wieczorowe (bo mała szansa, ze ktoś będzie miał taką samą).
Rzeczy codzienne (np. koszule, sweterki, jeansy) wolę z tej "średnio-wyższej półki" (giggle jak Tommy H. Boss, Iceberg itp. i to tu moim zdaniem widać największą różnicę w jakości w porównaniu z sieciówkami. Nie żal jak coś się przypadkiem zniszczy.
Tak czy inaczej jakby przejrzał moją szafę to pewnie byłoby z 5 - 10% tego co zaliczasz do klasy Diora, z 25% tego co nazytam "średnio-wyższą półka", a reszta to i tak siecióweczki jak Zara, H&M czy inne takie ....
Przeglądałam sobie ostatnio buty w sklepach online i fajne kolekcje mają w sklepie Pantofelek;https://panto(...)67.html

Szczególnie, ze mają wiele promocji na modele butów zimowych.

Napisał(a): ~Relos -

Ubrania dla dzieci kupuję online bo to najbardziej się opłaca. I wlasnie w nico.com.pl przeważnie kupuję bo jest spory wybór ubranek w dobrej jakości i cenie. A wiadomo jak dzieciaki szybko rosną i trzeba non stop wymieniać!

Napisał(a): ~urszula1 -

Ja ostatnio kupiłam sobie spodnie Giselle w Cross Jeansie, w kolorze czarnym, kroju dopasowanym, mają wąskie nogawki co dodatkowo daje efekt wysokiej osoby :Dhttps://www.j(...)36.html Bardzo mi się podoba i pasuje zarówno do eleganckich bluzek, jak i do dresowej bluzy lub wyciągniętego domowego ulubionego swetra.

Napisał(a): Wiolunia74 -

Ja zazwyczaj zakupy robię w sklepach internetowych raz, że wygodniej i taniej a dwa to wybór ciuszków jest o wiele większy :) Ostatnio zamówiłam sobie kurtkę na zimę w sklepie Futra Karibu i jestem bardzo zadowolona - polecam zwłaszcza jeżeli lubicie oryginalne i niepowtarzalne ubrania :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?