605
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi555
  • Ocen na +0
605 ppt ?

Gdzie najczęściej kupujecie ubrania? (556)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Napisał(a): Gość -

Ja osobiście nie lubię robić zakupów przez internet, może dlatego, że na wielu się zawiodłam zwłaszcza jeśli chodzi o jakość ubrań. Uwielbiam natomiast robić zakupy na bazarkach i na Bakalarskiej( nie wiem czy wiecie co to) Tam przeniosła się większość handlarzy ze "stadionu dziesięciolecia". Zawsze znajdę tam coś dla siebie i to w atrakcyjnej cenie. Co najważniejsze są tam ciuchy, które aktualnie są w modzie.

Reklama

Napisał(a): gość -

Najczęściej właśnie przez internet. Na szczęście oferujący coraz częściej przykładają się do podania dokładnych wymiarów ciuszka, więc można bez przymierzania trafić na dobry rozmiar

Napisał(a): gość -

Ostatnio bardzo często odwiedzam sklep Quiosque (albo ich stronę internetową). Według mnie mają inne ciuszki, ciekawe fasony no i co ważne dla mnie - są polską marką :) Już mi się znudziły wszystkie inne sklepy. Podoba mi się, że w tym sklepie znajdę zawsze coś dla siebie i dla mojej córki.

Ja lubię ciuchy markowe, można nawet powiedzieć, że luksusowe, bo są świetnej jakości, dobrze leżą i są trwałe, bluzka nie pokręci mi się po pierwszym praniu, a spodnie nie stracą koloru, ale przepłacać nie lubię. Na szczęście takie rzeczy można już kupic w outletach, o wiele taniej niż w innych sklepach.

Ja zawsze bałam się kupować ubrania przez internet - ciężko trafić w odpowiedni rozmiar. Wolałam przymierzyć ciuch przed zakupem, ale pod wpływem siostry ostatnio zamawiam coraz więcej :) Z ostatnich zakupów - zamówiłam piękną malowaną sukienkę na http://www.ku(...)alowane, możliwe było nawet przedłużenie sukienki za kolano :) Po kilku zakupach internetowych stwierdzam ze nie było się czego bać, a można znaleźć naprawdę fajne rzeczy!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?