Odpowiadasz na:
Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Jak w temacie. Preferujecie sieciówki, second handy, kupujecie w internecie, a może robicie zakupy w małych, lokalnych sklepach?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Napisał(a): ~lotta -

Jeśli tak samo jak ja kochacie jedwab to doskonałej jakości naturalny jedwab czeka na was w sklepie internetowym Silk Epoque https://silk-epoque.com/kategoria-produktu/bluzki/ Cudne rzeczy tam mają, wszystkie porządnie uszyte i bardzo przyjemne w dotyku, wiem, bo sporo rzeczy od nich mam i to zdecydowanie moje najlepsze ubrania. Dodam, że jedwab jest idealny dla alergików, nie podrażnia skóry, ja jestem właśnie alergiczką i doceniam tę cechę jedwabiu.

Reklama

Re: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Napisał(a): ~Kaja -

[b][/b]Już od dawna kupuję ubrania zazwyczaj przez internet. Jednym z moich ulubionych sklepów internetowych jesthttps://feliz(...)let.pl/ - kupuję w nim regularnie. Cieszy mnie, że poza ubraniami w jego ofercie można również znaleźć akcesoria do domu.

Reklama