1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń37 tys.
  • Odpowiedzi631
  • Ocen na +3
1 tys. ppt ?

Gdzie najlepiej na wakacje z dziećmi? (632)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Gdzie najlepiej na wakacje z dziećmi?

Napisał(a): Gość -

Witajcie!
Kilka razy wyjeżdżaliśmy z mężem na wczasy ale gdy jeszcze nie mieliśmy dzieci. Teraz mamy dwójkę 3 lata i 6. To będzie nasz pierwszy wspólny wyjazd ale ja nie mam pomysłu dokąd najlepiej moglibyśmy pojechać, żeby miejsce było przyjazne dzieciakom? Poradźcie.
Wybrać Polskę czy śmiało planować wczasy za granicą? Może byliście w miejscach godnych polecenia, do których można bez obaw jechać z pociechami?
Bo wiek dzieciaków wydaje mi się odpowiedni na pierwszą wakacyjną wyprawę.

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Gdzie najlepiej na wakacje z dziećmi?

Napisał(a): gość -

Wszystko zależy od tego jakie środki planujecie przeznaczyć na wakacje. Jeśli chcecie coś naprawdę fajnego, to polecam wam Kretę i hotel Kiani Beach. Fantastyczne miejsce na rodzinne wakacje, do tego w hotelu działa polski figloklub z animacjami dla dzieciaków:)

ja w zeszłym roku z moją dwójką urwisów byłam w Dębinie .Mała wieś turystyczna ale za to cisza i spokój .Szeroka plaża i mało ludzi.Na kwaterach czysto ( byliśmy w Willi Magnolia) ,fajny plac zabaw i rowery do dyspozycji

Reklama

Każde miejsce jest dobre, ale wybrac taki ośrodek, ogrodzony, może przy lesie, z placem zabaw. I nie nastawiaj się ,że np nad morzem -na leżenie na plaży, bo dzieci to męczy. W ciągu dnia można być w ośrodku, może z basenem, dzieci bezpiecznie będą sie bawić, wy - opalać, czytać, a po południu iść na plażę, pochodzić, posiedzieć, szukać muszelek. Najważniejsze, to myśleć o dzieciach, bo się szybko nudzą i taki urlop to koszmar, męczarnia.Ja też tak zrobę, bo w poprzednich latach miałam dość, nudzącego,marudzącego synka. Ale co się dziwić,dziecko musi mieć inne atrakcje.powodzenia.

Reklama

jak już będę mieć dzieci to na pewno pojadę z nimi nad Balaton :-)
płyciutka i czysta woda, w sam raz do zabaw dla maluchów, pogoda zdecydowanie lepsza niż nad Bałtykiem, cenowo podobnie i w sumie niedaleko (z okolic Kielc gdzie mieszkam).
W ubiegłym roku zatrzymaliśmy się tam z mężem na 1 noc w drodze na Chorwację i od tego momentu jestem zauroczona Balatonem :-)
Pozdrawiam

Reklama

Co do Chorwacji, to rok temu spędzaliśmy tam wakacje, a dokładnie na wyspie Korcula. Udało nam się wykupić ofertę last minute dla naszej rodzinki po bardzo atrakcyjnej cenie w hotelu Posejdon (poprzez biuro Rainbow Tours). Dużym plusem jest to, że były w tym hotelu polskie animacje dla dzieciaków, wiec jeśli ktoś szuka fajnego miejsca na urlop dla rodzinki, polecam ten hotel.

Napisał(a): xenia11 -

Hej:) rozumiem że to pierwszy wyjazd waszych dzieci? Na pewno nie wybrała bym kraju nieco egzotycznego jak np. Egipt czy Tunezja. Nie ma w tym nic złego, ale jak na 1 raz zwłaszcza z dziećmi tak małymi, szczegulnie jak mniejsze może lepiej nie ryzykować? Oczywiście wybór jest Twój ;);)
Ja polecała bym albo wybrać się w Polskę i spędzić ten czas nad morzem, w górach czy na mazurach wybierając dobry ośrodek, czy to hotel czy pensjonat z zapleczem dla dzieci ( plac zabaw, telewizor w pokoju, sala zabaw) i dobrze tam wypocząć lub wybrać inne miejsce jak polecany tu balaton. Czy Bługaria lub Chorwacja w której gdy ja byłam wynajełam domek ibwiem że jest tam bardzo ładnie i nadaje się nawet dla dzieci;) iną opcją jest też hiszpania, np. Jakaś wyspa:) jeśli dobrze poszukasz w ofertach biur, znajdziesz fajny hotel, nawet z animacjami dla dzieci i dobrze się pobawicie, a nawet znajdziecie trochę czasu by wyjść z mężem na spacer czy dobre lody gdy dzieci zajmą sisę w hotelu;) udanych wyjazdów!!!

Jak mieszkacie na południu lub w centralnej Polsce to polecam Węgry. Z tym, że tydzień w Miscolcu dla dzieci baseny w jaskiniach to prawdziwa frajda ( nawet jak pada to nikomu nie przeszkadza), wieczorem wypady do Tokaja i Egeru ( zapas na cały rok można zrobić bo i rodzicom się coś należy) do tego Lillafurde. I drugi tydzień na Balaton.

Ja proponuje wybrać się na rodzinny rejs do Kopenhagi. Unity Line proponuje m.in. podróż do stolicy Danii, która jest miastem m.in. H.Ch. Andersena oraz wyjątkowej syrenki!
Zarówno przejazd promem Unity Line i nocleg w hotelu Wakeup w Kopenhadze to gwarancja udanego odpoczynku. W cenie m.in. przewóz samochodu w obie strony oraz przejazd wyjątkowym mostem Øresund. :)
Myślę, że pomysł dobry na spędzenie wakacji z dziećmi, więcej można poczytać tutajhttp://www.un(...)owanych
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • gdzie na wakacje z dzieckiem
  • gdzie na wakacje z dziemi
  • gdzie na wakacje z dziecmi
  • gdzie z dzieckiem na wakacje
  • gdzie z dziemi na wakacje
  • wakacje z dzieckiem forum
  • gdzie na wakacje z dzieckiem forum
  • gdzie na wczasy z dzieckiem
  • miejsca na wakacje z dzieckiem godne polecenia
  • gdzie na wczasy z dziemi
  • gdzie jecha z dziemi na wakacje
  • wakacje z dzieckiem za granic forum
  • wakacje z dzieckiem gdzie
  • najlepsze wakacje z dzieckiem
  • gdzie na wakacje z dziemi forum
Do góry strony: Gdzie najlepiej na wakacje z dziećmi?