189
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi95
  • Ocen na +0
189 ppt ?

Gdzie najlepiej się opłaca pracować sezonowo za granicą? (96)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Gdzie najlepiej się opłaca pracować sezonowo za granicą?

Napisał(a): ~certg -

Najmniejszych problemów nie miałam z wyjazdem do Niemiec przez interjobhttps://www.i(...)om.pl/. Podkreślam jeszcze, że faktycznie wypłacają pieniądze na czas. Nie ma pomyłek przy analizie stanu podopiecznego. Od samego początku wiesz, na co się piszesz. To według mnie najważniejsze elementy.

Napisał(a): ~Zoska -

Na sezonowej pracy na zbiorach mąż sobie zniszczył kręgosłup. Moim zdaniem szkoda zdrowia. Ja za to jestem zadowolona z warunków i kasy z opieki nad seniorami, jeżdżę do Anglii z promedica na kilkutygodniowe kontrakty. Mam podopiecznych na chodzie, więc nawet nie dźwigam.

Reklama

Napisał(a): ~klara -

A nie lepiej pojechać do Niemiec do fabryki? Lepiej się zarobi niż na sprzątaniu. Ja pracowałam jako pracownik magazynu z kosmetykami dzięki mg solutions i powiem Wam, że to nie była praca wymagająca a naprawdę korzystna finansowo.

Napisał(a): ~trempe -

EuroKadra, do nich idźcie. Pracy jest mnóstwo, każdy coś znajdzie, w różnych branżach. Naprawdę wyjazdy zagraniczne coraz mniej mają sens, no chyba że zarobicie kilka razy więcej, ale coraz trudniej o taką przebitkę, bo wynagrodzenia w Polsce są jednak coraz wyższe.

Reklama

Napisał(a): ~barcys -

~kombos Jakby ktoś z Was był zainteresowany pracą jako opiekun osoby starszej w Niemczech, firma careworkhttps://www.c(...)work.pl szuka obecnie osób do pracy, można się do nich zgłosić. Praca jest ciężka, wymagająca, ale za to bardzo dobrze płatna.
Ja jeździłem z Baltic Workforce i tez dobrze zarabialem. Nic w ciemno, jasna umowa i warunki. generalnie polecam na poczatek

Reklama

Napisał(a): ~Rena -

~klara A nie lepiej pojechać do Niemiec do fabryki? Lepiej się zarobi niż na sprzątaniu. Ja pracowałam jako pracownik magazynu z kosmetykami dzięki mg solutions i powiem Wam, że to nie była praca wymagająca a naprawdę korzystna finansowo.
witam a mozesz podac namiary do kogo dzwonic albo meilowac szukam pilnie pracy

Napisał(a): ~mariolaP -

Wiadomo co do kierunku to Niemcy i Holandia najlepsze. Brat był rok temu w Holandii zhttps://getjo(...)-pracy/ do pracy przy ogórkach i całkiem fajnie zarobił, wiem, że bratowa z kolei planuje jechać do pracy przy kwiatach. Patrzcie tylko na agencję, żeby była bezpieczna i sprawdzona, bo inaczej to różnie może być.

Napisał(a): ~pekson -

Pewnie, że praca jest. Są agencje zatrudnienia, można coś znaleźć w zasadzie od zaraz, trzeba tylko chcieć pracować. Pod względem pracy możliwości są spore, a jak to będzie dalej? Czas pokaże. To na pewno jest dobry moment na znalezienie pracy i oby tylko tak wyglądało to dalej.

Napisał(a): ~Gosha -

~kombos Jakby ktoś z Was był zainteresowany pracą jako opiekun osoby starszej w Niemczech, firma careworkhttps://www.c(...)work.pl szuka obecnie osób do pracy, można się do nich zgłosić. Praca jest ciężka, wymagająca, ale za to bardzo dobrze płatna.
Ja z dobra sztela jechalam, tez jetsem na maksa zadowolona. praca rozna, raz trafilam na seniorke ktora w zasadzie potrzebowala tylko podstawowych rzecy plus ogarniecia domu.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • praca sezonowa za granic forum
  • praca sezonowa gdzie najlepiej
  • praca za granic gdzie najlepiej
  • gdzie najlepiej wyjecha do pracy
  • gdzie najlepiej zarobi za granic
  • gdzie najlepiej wyjecha do pracy sezonowej
  • praca sezonowa opinie
  • gdzie najlepiej zarobić za granicą
  • jak najlepiej zarobic za granica
  • zycie za granica forum
  • czy się opłaca wyjazd zagranicą
  • gdzie najlepiej pracowa w wakacje
  • polecane prace sezonowe za granica forum
  • praca sezonowa czy sie oplaca
  • praca sezonowa za granica opinie
Do góry strony: Gdzie najlepiej się opłaca pracować sezonowo za granicą?