189
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi95
  • Ocen na +0
189 ppt ?

Gdzie najlepiej się opłaca pracować sezonowo za granicą? (96)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Gdzie najlepiej się opłaca pracować sezonowo za granicą?

Napisał(a): ~Ariela -

Zdecydowalam sie wyjechac pierwszy raz rok temu do Niemiec, z agencja Dobra Sztela jako opiekun do seniorki. Greta była urocza, praca ciężka ale opłacalna i satysfakcjonująca. Od tego czasu byłam juz 3 razy w takim charakterze!

Reklama

Napisał(a): ~Jadzia -

Chyba wciąż do Niemiec. Mam doświadczenie z Holandią i ostatnio dałam się namówić koleżance na wyjazd włśnie do Niemiec jako sztela z Dobrą Sztelą. 3 miesiące, ponad 4tys e i odrobina podszkolenia się w niemieckim więc fajnie:)

Reklama

Napisał(a): ~Bartek -

Sam pracowałem kilka razy w Niemczech i raz w Holandii. Moje doświadczenie jest takie, że do Holandii wrócić już nie chciałem. Teraz w sumie już nie jeżdżę sezonowo, a właściwie podłapałem stałą pracę i to własnie w Niemczech. Udało mi się wyjechać z agencją https://premium-work.pl/ . Trafiłem na fajne warunki więc się ich trzymam :)

Napisał(a): ~Anna -

Jak dla mnie najlepiej wypada Holandia. Realne zarobki przy normalnej pracy. W sezonie byłam już dwa razy w Rotjes young plant - szkółka roślin. Praca mogę powiedziec typowo dla kobiet. Po prostu mogę powiedzieć że zarobki są warte tej pracy.

Napisał(a): ~Mirek -

polecam zobaczyc jakie oferty sa na work4you.global bo maja zawsze duzy wybor. Jestem elektrykiem i bylem juz w UK i w Holandii, lepiej mi sie pracowalo w UK bo wiecej polakow ale w Holandii tez bylo niezle!

Napisał(a): ~Jarek -

Ja pracowalem w Niemczech jako kierownik budowy. Pracę zalatwila mi firma WBD WeldingService GmbH. Wyjazd zorganizowali bardzo szybko, a nie ukrywam że wtedy bardzo zalezalo mi na czasie. Na warunki pracy nie mam co narzekać. Pieniadz był dobry. Z powrtem tez nie bylo problemu.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • praca sezonowa za granic forum
  • praca sezonowa gdzie najlepiej
  • praca za granic gdzie najlepiej
  • gdzie najlepiej wyjecha do pracy
  • gdzie najlepiej zarobi za granic
  • gdzie najlepiej wyjecha do pracy sezonowej
  • praca sezonowa opinie
  • gdzie najlepiej zarobić za granicą
  • jak najlepiej zarobic za granica
  • zycie za granica forum
  • czy się opłaca wyjazd zagranicą
  • gdzie najlepiej pracowa w wakacje
  • polecane prace sezonowe za granica forum
  • praca sezonowa czy sie oplaca
  • praca sezonowa za granica opinie
Do góry strony: Gdzie najlepiej się opłaca pracować sezonowo za granicą?