Odpowiadasz na:
Gdzie najlepiej się opłaca pracować sezonowo za granicą?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Cześć, szukam informacji gdzie wyjechać do pracy za granice na sezon wakacyjny i jakiej pracy szukać żeby zarobić i nie wydać wszystkiego na utrzymanie. Znam język nieiecki w stopniu komunikatywnym angielski dobrze. T mój pierwszy wyjazd. Myslę o pracy od czerwaca do końca października. Zastanawiałam się pomiędzy pracą przy zbiorach owoców w Szwecji, winogronami we Włoszech, lub sprzątniu w Niemczech. Nie mam nigogo znajomego za granicą kto miałby mozliwość mi pomóc w wyjedzie dlatego szukam info na forum. Ile kosztuje życie, jak rzeczywiście wyglądają warunki pracy, ile można odłożyć, no i co z umową?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Gdzie najlepiej się opłaca pracować sezonowo za granicą?

Napisał(a): ~vvcvc -

Ogólnie jeśli chodzi o mnie to jeździłam początkowo na własną rękę, obecnie korzystam jednak z oferty Vestina (www.vestina.pl). Oni organizują wyjazd, dbają o wszystkie formalności, umowy, więc jest dużo mniej na głowie, a warunki i wynagrodzenie maja dobre więc jeśli chodzi o mnie to zawsze wracam zadowolona.

Re: Gdzie najlepiej się opłaca pracować sezonowo za granicą?

Napisał(a): ~amika -

A tutajhttps://estav(...)pensje/ już zaglądaliście? Można się tam dowiedzieć jakie są zarobki w USA i jak wygląda średnia pensja. Z pewnością będziecie zaskoczeni. Właśnie dlatego tak wiele osób wyjeżdża tam do pracy na stałe czy też na sezon. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem.

Reklama

Re: Gdzie najlepiej się opłaca pracować sezonowo za granicą?

Napisał(a): ~gość -

Ja polecam serdecznie psychoterapeuta-online.pl. gdzie szybko można się umówić na termin i znaleźć dla siebie dobrego specjalistę.

Re: Gdzie najlepiej się opłaca pracować sezonowo za granicą?

Napisał(a): ~Jakub -

Jeśli pracujesz lub mieszkasz za granicą i rzadko przyjeżdżasz do Polski, a w kraju masz jakieś sprawy do uregulowania to polecam usługi Kancelarii Adwokackiej Sebastian Pestka. Od lat mieszkam w Holandii, a Pan mecenas załatwił za mnie kwestie spadkowe po rodzicach.

Reklama