Odpowiadasz na:
Gdzie najlepiej się opłaca pracować sezonowo za granicą?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Cześć, szukam informacji gdzie wyjechać do pracy za granice na sezon wakacyjny i jakiej pracy szukać żeby zarobić i nie wydać wszystkiego na utrzymanie. Znam język nieiecki w stopniu komunikatywnym angielski dobrze. T mój pierwszy wyjazd. Myslę o pracy od czerwaca do końca października. Zastanawiałam się pomiędzy pracą przy zbiorach owoców w Szwecji, winogronami we Włoszech, lub sprzątniu w Niemczech. Nie mam nigogo znajomego za granicą kto miałby mozliwość mi pomóc w wyjedzie dlatego szukam info na forum. Ile kosztuje życie, jak rzeczywiście wyglądają warunki pracy, ile można odłożyć, no i co z umową?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Gdzie najlepiej się opłaca pracować sezonowo za granicą?

Napisał(a): ~Adam -

Ja wyjechałem na prace sezonową i już tak zostałem trzy latahttp://pacal.(...)mczech/ zdecydowanie uważam że spokojnie można sobie odkładać.

Re: Gdzie najlepiej się opłaca pracować sezonowo za granicą?

Napisał(a): ~romek -

Ja od dość dawna wyjeżdżam do Holandii do pracy sezonowej przeważnie za pośrednictwem tej agencjihttps://www.h(...)ing.pl/ mają dość fajne oferty pracy sezonowej

Reklama

Re: Gdzie najlepiej się opłaca pracować sezonowo za granicą?

Napisał(a): ~marcin -

~milena My z narzeczonym wyjeżdżamy dość często do Holandii za pośrednictwem agencjihttps://www.h(...)ng.pl/. Zawsze na bardzo dobrych warunkach jestem zadowolona polecam zerknąć na ich oferty.
Też bardzo dobrze wspominam firmę hollandcontracting jeździłem z nimi w zeszłym roku również bardzo często do Holandii. Polecam sprawdzona i dobra firma.

Re: Gdzie najlepiej się opłaca pracować sezonowo za granicą?

Napisał(a): ~milena -

My z narzeczonym wyjeżdżamy dość często do Holandii za pośrednictwem agencjihttps://www.h(...)ng.pl/. Zawsze na bardzo dobrych warunkach jestem zadowolona polecam zerknąć na ich oferty.

Reklama