28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń487
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +-28
28 ppt ?

Gdzie poznać młodszą (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Gdzie poznać młodszą

Napisał(a): gość -

Eking Kobietę? Mam 45 lat i nie interesują mnie kobiety w moim wieku, niech sobie szukają 60 latka, ja czuje się młodszy niż moje równolatki.
Przyjacielu,

Masz prawo poszukiwać młodsza partnerkę, masz prawo do własnego szczęścia. Gdzie szukać? Np. na dyskotekach,używanie weselnych, wiejskich zabawach. Życzę owocnych poszukiwań.

Reklama

Napisał(a): juleczka10 -

tylko pytanie,czy młodsza kobieta zainteresuje się "dziadkiem"... mój sąsiad jest młodszy a ma już wnuki..bo po co młodej kobiecie starszy gość??? chyba po to,żeby mu za parę lat zmieniać pieluchy i zupki miksować ;-)))))))))))))))))))

Napisał(a): Gość -

juleczka10 tylko pytanie,czy młodsza kobieta zainteresuje się "dziadkiem"... mój sąsiad jest młodszy a ma już wnuki..bo po co młodej kobiecie starszy gość??? chyba po to,żeby mu za parę lat zmieniać pieluchy i zupki miksować ;-)))))))))))))))))))
no co ty, jest bardziej DOŚWIADCZONY:)))

Reklama

Robert85
juleczka10 tylko pytanie,czy młodsza kobieta zainteresuje się "dziadkiem"... mój sąsiad jest młodszy a ma już wnuki..bo po co młodej kobiecie starszy gość??? chyba po to,żeby mu za parę lat zmieniać pieluchy i zupki miksować ;-)))))))))))))))))))
no co ty, jest bardziej DOŚWIADCZONY:)))
a czy doświadczony podpisywałby się juleczka ????

Reklama

juleczka10][cytat kogo=Robert85][cytat kogo=juleczka10 tylko pytanie,czy młodsza kobieta zainteresuje się "dziadkiem"... mój sąsiad jest młodszy a ma już wnuki..bo po co młodej kobiecie starszy gość??? chyba po to,żeby mu za parę lat zmieniać pieluchy i zupki miksować ;-)))))))))))))))))))
no co ty, jest bardziej DOŚWIADCZONY:)) akurat...chyba w miksowaniu zupek i czyszczeniu sztucznej szczęki...

Słuchaj prowokatorku!!!To pieprzenie przyprwiło mnie o ból głowy,zgadzam się,że niektóre baby w Twoim wieku są zaniebane i są po prostu nieapetyczne,ale nie uogólniaj.Znam panie nawet 50 plus i więcej a na ich widok ,jestem tego pewny stanęłaby ci pewna część ciała.to zależy od kobiety,urody ,genów i tego COŚ!!!!Mój przyjaciel jest obecnie zkobietą 18 lat starszą a dosłownie ubóstwia ja i ma powazne zamiary,no ale nie kazdy ma szcęscie do takiej bogini.Więc takie gadanie jest głupie i świadczy o twojej tępocie.Zajmij się jakąś robotą.

gość Słuchaj prowokatorku!!!To pieprzenie przyprwiło mnie o ból głowy,zgadzam się,że niektóre baby w Twoim wieku są zaniebane i są po prostu nieapetyczne,ale nie uogólniaj.Znam panie nawet 50 plus i więcej a na ich widok ,jestem tego pewny stanęłaby ci pewna część ciała.to zależy od kobiety,urody ,genów i tego COŚ!!!!Mój przyjaciel jest obecnie zkobietą 18 lat starszą a dosłownie ubóstwia ja i ma powazne zamiary,no ale nie kazdy ma szcęscie do takiej bogini.Więc takie gadanie jest głupie i świadczy o twojej tępocie.Zajmij się jakąś robotą.
Niektórzy lubią mumie , hahahaha

gość
gość Jestem młodsza, ale takiego dziadka to bym nie chciała.
A gdybyś nie musiała pracować?
Też mi zachęta. Być na utrzymaniu jakiegoś kapcia i być uzależnioną od jego fochów? Jak stary facet chce młodej to znak, że ma kryzys wieku średniego. Będzie się starał na początku, a potem potraktuje kobietę jak własność. A że młodo sie czuje, to co z tego, może to taki niedorobiony piotrus pan.

Napisał(a): Tris -

Zależy ile młodszą......, na kobiety mające tak po 30-stce możesz liczyć, ale na pewno nie na kobiety poniżej 30-stki, bo żadna takiego starego chłopa nie weźmie, bo po co......, żeby na starość się Tobą zajmować....., a w życiu...., wiem co mówię, bo sama jestem młoda i w życiu, bym takiego faceta nie zechciała, trzeba pamiętać o tym, żże facet jedynie stara się o kobietę, a ostateczny wybór należy od kobiety, to kobieta wybiera sobie faceta, a nie facet kobietę, więc Ty u kobiet poniżej 30 lat nie masz żadnych szans, bo żadna Cię nie wybierze frajerze..... :DDD

Tris Zależy ile młodszą......, na kobiety mające tak po 30-stce możesz liczyć, ale na pewno nie na kobiety poniżej 30-stki, bo żadna takiego starego chłopa nie weźmie, bo po co......, żeby na starość się Tobą zajmować....., a w życiu...., wiem co mówię, bo sama jestem młoda i w życiu, bym takiego faceta nie zechciała, trzeba pamiętać o tym, żże facet jedynie stara się o kobietę, a ostateczny wybór należy od kobiety, to kobieta wybiera sobie faceta, a nie facet kobietę, więc Ty u kobiet poniżej 30 lat nie masz żadnych szans, bo żadna Cię nie wybierze frajerze..... :DDD
Na a Łapicki , Kalisz... ?

gość
gość
gość Jestem młodsza, ale takiego dziadka to bym nie chciała.
A gdybyś nie musiała pracować?
Też mi zachęta. Być na utrzymaniu jakiegoś kapcia i być uzależnioną od jego fochów? Jak stary facet chce młodej to znak, że ma kryzys wieku średniego. Będzie się starał na początku, a potem potraktuje kobietę jak własność. A że młodo sie czuje, to co z tego, może to taki niedorobiony piotrus pan.
Co sądzisz o wakacjach na Filipinach?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdzie poznać młodszą