28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń487
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +-28
28 ppt ?

Gdzie poznać młodszą (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Gdzie poznać młodszą

Napisał(a): Tris -

gość
Tris Zależy ile młodszą......, na kobiety mające tak po 30-stce możesz liczyć, ale na pewno nie na kobiety poniżej 30-stki, bo żadna takiego starego chłopa nie weźmie, bo po co......, żeby na starość się Tobą zajmować....., a w życiu...., wiem co mówię, bo sama jestem młoda i w życiu, bym takiego faceta nie zechciała, trzeba pamiętać o tym, żże facet jedynie stara się o kobietę, a ostateczny wybór należy od kobiety, to kobieta wybiera sobie faceta, a nie facet kobietę, więc Ty u kobiet poniżej 30 lat nie masz żadnych szans, bo żadna Cię nie wybierze frajerze..... :DDD
Na a Łapicki , Kalisz... ?
\
Mają kasę, dają kobietą kasę, to wystarczy....... na jakiś czas oczywiście ;)
INTERIA.PL

gość
Tris Zależy ile młodszą......, na kobiety mające tak po 30-stce możesz liczyć, ale na pewno nie na kobiety poniżej 30-stki, bo żadna takiego starego chłopa nie weźmie, bo po co......, żeby na starość się Tobą zajmować....., a w życiu...., wiem co mówię, bo sama jestem młoda i w życiu, bym takiego faceta nie zechciała, trzeba pamiętać o tym, żże facet jedynie stara się o kobietę, a ostateczny wybór należy od kobiety, to kobieta wybiera sobie faceta, a nie facet kobietę, więc Ty u kobiet poniżej 30 lat nie masz żadnych szans, bo żadna Cię nie wybierze frajerze..... :DDD
Triska jaka ty jesteś głupiutka , głupiutka ja te twoje wpisy.
Zamilcz lepiej i już nic nie pisz.
Odezwał się ,,mądrala" :DD , jak potrafisz to błyśnij inteligencją i mądrym wpisem, a nie komentarzem na miarę Polityków :DDD , bo taki komentarz jest jedynie dowodem wielkiej ignorancji Twojej osoby, której Ty nie doświadczasz lub nie chcesz doświadczać, lecz inni ją doświadczają i na swoją ,,korzyść" zamieniają......

Napisał(a): gość -

gość
gość
gość
gość Jestem młodsza, ale takiego dziadka to bym nie chciała.
A gdybyś nie musiała pracować?
Też mi zachęta. Być na utrzymaniu jakiegoś kapcia i być uzależnioną od jego fochów? Jak stary facet chce młodej to znak, że ma kryzys wieku średniego. Będzie się starał na początku, a potem potraktuje kobietę jak własność. A że młodo sie czuje, to co z tego, może to taki niedorobiony piotrus pan.
Co sądzisz o wakacjach na Filipinach?
Machasz mi tą kasą przed nosem i machasz. Co jeszcze potrafisz?

Reklama

Tris
gość
Na a Łapicki , Kalisz... ?
\
Mają kasę, dają kobietą kasę, to wystarczy....... na jakiś czas oczywiście ;)
Łapicki z tego co pamiętam odszedł sam, Kalisz również... Sama widzisz, facet może być obrzydliwie stary, obrzydliwie brzydki, liczy się grubość... portfela:-D

gość Łapicki z tego co pamiętam odszedł sam, Kalisz również... Sama widzisz, facet może być obrzydliwie stary, obrzydliwie brzydki, liczy się grubość... portfela:-D
Nie dla wszystkich ;) , a czy ja z Tobą w innym wątku nie gadałam......? :D

Reklama

Tris
gość Łapicki z tego co pamiętam odszedł sam, Kalisz również... Sama widzisz, facet może być obrzydliwie stary, obrzydliwie brzydki, liczy się grubość... portfela:-D
Kochanieńka, wiele razy robilas to że mną;-)

Napisał(a): juleczka10 -

gość
gość
gość
gość
gość Jestem młodsza, ale takiego dziadka to bym nie chciała.
A gdybyś nie musiała pracować?
Też mi zachęta. Być na utrzymaniu jakiegoś kapcia i być uzależnioną od jego fochów? Jak stary facet chce młodej to znak, że ma kryzys wieku średniego. Będzie się starał na początku, a potem potraktuje kobietę jak własność. A że młodo sie czuje, to co z tego, może to taki niedorobiony piotrus pan.
Co sądzisz o wakacjach na Filipinach?
Machasz mi tą kasą przed nosem i machasz. Co jeszcze potrafisz?
słuchaj DZIADKU naprawdę myślisz,że wakacje na Filipinach skuszą kobietę ?? a masz poza kasą coś do zaoferowania ???? !!! bo po wpisach wnioskuję,że ani inteligentny,ani ułożony.. owszem-są kobiety ( czytaj ; puste,bezwarościowe cichodajki) które faktycznie lecą na kasę,ale zdecydowanie nie PORZĄDNE kobiety... bo takowe znają swoją wartość,potrafią same na siebie zapracować i nie poniżają się do tego stopnia,żeby się k...ć za kasę z podstarzałymi dziadami ! a jeśli Ciebie zadowala fakt,że za wyjazd na Filipiny taki pustak da Ci d...y to świadczy to tylko o jednym-że nie masz nic do zaoferowania i poza płaceniem kobiecie za towarzystwo nie nadajesz się do niczego ! ciekawe,czy jakaś 20-ka by na Ciebie poleciała,gdybyś nie miał kasy...

Reklama

gość
Tris
Kochanieńka, wiele razy robilas to że mną;-)
Oj jak miło..... :DD , ale i tak niewiele mi to mówi :)))))

gość Słuchaj prowokatorku!!!To pieprzenie przyprwiło mnie o ból głowy,zgadzam się,że niektóre baby w Twoim wieku są zaniebane i są po prostu nieapetyczne,ale nie uogólniaj.Znam panie nawet 50 plus i więcej a na ich widok ,jestem tego pewny stanęłaby ci pewna część ciała.to zależy od kobiety,urody ,genów i tego COŚ!!!!Mój przyjaciel jest obecnie zkobietą 18 lat starszą a dosłownie ubóstwia ja i ma powazne zamiary,no ale nie kazdy ma szcęscie do takiej bogini.Więc takie gadanie jest głupie i świadczy o twojej tępocie.Zajmij się jakąś robotą.
to chyba w wieku syna musi byc facet a ona musiałaby byc na ty z jego rodzicami albo to bujda;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdzie poznać młodszą