152
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi86
  • Ocen na +0
152 ppt ?

Gdzie się wybrać na weekend? (87)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Gdzie się wybrać na weekend?

Napisał(a): Gość -

Witam,

Podejrzewam że zaglądną tu ludzi z różnych części Polski. Każdy ma jakieś ciekawe miejsca w okolicy zatem zapraszam do dzielenia się Waszymi propozycjami.

Jeśli chodzi o małopolskie i okolice Krakowa to zapraszam do Pieskowej Skały lub Puszczy Niepołomickiej. Pierwsza propozycja dla ciekawych kultury, sztuki, architektury druga to spacer po świetnym lesie.

Czekam na Wasze propozycje weekendowych wypadów "za miasto".
INTERIA.PL

Reklama

Re: Gdzie się wybrać na weekend?

a ja, skoro, ze nastalo lato, polecam wypad nad morze. do Mielna albo Mielenka ;)
sa to o tym ciekawe miasteczka, ze oprocz przyjemnosci lezenia na plazy i sluchania szumu fal mozna przespacerowac sie rowniez po lesie, a niedaleko jest rowniez calkiem spore jezioro - Jamno, ktore oferuje mozliwosc poplywania kajakiem, rowerkiem wodnym, czy czym tylko chcecie :)

Weekend to mało czasu, ale jakby ktoś chciał spedzić kilka tych chwil w ciekawym miejscu, to na miejscu takiego kogoś wybrałabym się do Krakowa. Nigdy nie znudzi mi się to miasto, jest naprawdę wspaniałe, świetna atmosfera, super ludzie i tyle rzeczy do zobaczenia. Jeżeli chodzi o hotele, to nie brak ich w Krakowie, ale jakbym miała polecać, to zwróciłabym szczególną uwagę na infonoc.pl mają bardzo atrakcyjna ofertę, a do tego przystępne ceny. No to do zobaczenia w Krakowie!

Reklama

Ja polecam na dłuższy wyjazd wyspę bornholm. :D
Wyspa jest bliziutko nas ,a atmosfera nieziemska.
Ludzie bardzo mili i chętnie pomagają.
Noclegi tanie.
Wycieczkę połączymy sobie z przepływem promem:)
podróż dużo nie kosztuje,ale za to jakie wspomnienia :D
Polecam

Maxichillout rządzi:D

Reklama

W małopolsce jest dużo naprawdę fajnych i wartych odwiedzenia miejsc. Jeśli już blisko samego Krakowa to faktycznie puszcza niepołomicka i skała są spoko. Wieliczka też jest bardzo fajna. Niedaleko, za Wieliczką jest taka miejscowość Chorągwica i tam jest przepiękny widok, szczególnie w nocy, na cały Kraków, który leży w dolinie. Jak jest oświetlony w nocy to wygląda to mistrzowsko. Albo jeszcze na przykład Dobczyce, całkiem niedaleko :) Jest tam fajny zamek i zbiornik wodny :)

Mi się wydaje, że bardzo fajnie można spędzić weekend w Jastrzębiej Górze nad morzem. Jest tam takie fajne miejsce, hotel Primavera. Oferują bardzo ciekawe atrakcje, można nie tylko skorzystać ze SPA, ale również z innych fajnych zajęć. Wydaje mi się, że równie dobrze można tam pojechać na dłużej, bo jest co robić.

Może i fajnie spędzałoby się czas w primaveraspa,ale pod warunkiem,że siedziałoby się tylko w hotelu:) niestety pogoda nie dopisała-trochę:) Plany,planami,ale jak pogoda "nawali" to może być kiepsko. Mądrze zrobili ci, którzy mieli plan B to znaczy wieli pod uwagę,że na odpoczynek na świeżym powietrzu może się nie udać

oj miejsc, gdzie można pojechać na weekend jest bardzo dużo tylko trzeba się zastanowić nad tym, czego się od takiego wyjazdu oczekuje. I zależy co lubimy. Ja np nie mam zbyt wielkich wymagań co do miejsc, bo mogę pojechać na weekend i w góry i na Mazury i nad morze. Ale też chciałabym pozwiedzać piękne polskie miasta, np. Wrocław;)
Pisaliście wcześniej o hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze. Zajrzałam na ich ofertę i przyznam, że to jest super miejsce na wypoczynek, Szczególnie taki rodzinny;)

Faktycznie fajnie wygląda ta Primavera Spa. W ogóle mnie to się marzy taki weekend w spa. Muszę jakoś delikatnie zasugerować mojemu facetowi, żeby mi zafundował taki wyjazd. Albo jeszcze lepiej wziąć przyjaciółkę ze sobą i we 2 zrobić sobie weekend piękności w spa

ja na weekend wybrałam się w podróz promem z Unity Line do Szwecji. o i człwiek jak posmakuje przygody to chce więcej. Matko kochana jakie tam jedzenie, relaks na 100%
jak to mowi moj kolega tyle szczęścia i nie drogo ! :D

Wszystko zależy od tego, jaki nasz wyjazd ma mieć formę. Na weekend z kulturą, sztuką, muzyką na pewno opłaca się jechać do Krakowa, bo to miasto, w którym dużo się dzieje. Przede wszystkim można się w tym miejscu świetnie bawić, jest mnóstwo teatrów, klubów jak np. Baccarat, wystaw, kawiarni, no można by tu było dużo pisać - jest co oglądać. Jeżeli natomiast chcemy aktywnie spędzić czas, to góry, a na leniuchowanie najlepsze jest morze.

SPA to jest fajna opcja na 3dniowy relaks i odpoczynek;) Jeśli idzie o wybrzeże to wspomniana wyżej Primavera SPA ma fajną ofertę i ceny do przyjęcia. Myślę, że tego typu wakacje to dobra opcja zarówno dla singla, pary, czy np. kilku koleżanek.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • gdzie wybra si na weekend
  • gdzie si wybra na weekend
  • gdzie warto jecha z chopakiem w maopolsce
  • gdzie sie wybrac na weekend w malopolsce
  • gdzie wybrac sie na weekend
  • gdzie warto pojecha na weekend maopolska
  • gdzie na weekend blisko krakowa
  • gdzie warto pojecha w malopolsce
  • gdzie jecha na weekend maopolska
  • gdzie warto pojecha maopolska
  • gdzie warto pojecha okolice krakowa
  • gdzie warto wybra si na weekend
  • gdzie jecha na weekend w maopolsce
  • kazimierz dolny czy sandomierz forum
  • gdzie si wybra w weekend maopolska
Do góry strony: Gdzie się wybrać na weekend?