145
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi133
  • Ocen na +0
145 ppt ?

Gdzie szukacie okazji i promocji? (134)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Gdzie szukacie okazji i promocji?

Napisał(a): gość -

masz rację, nie wszystko jest promocją jak się pisze :) ostatnio zaczęłam szukać promocji na produktach z wyższej półki :) i to jest lepsze, bo mogę wtedy kupić coś naprawdę tańszego, co kosztowało krocie :) na przykład kupiłam sobie ostatnio portfel Valentini w promocjihttp://www.mo(...)81.html
INTERIA.PL

Reklama

Re: Gdzie szukacie okazji i promocji?

Napisał(a): gość -

Ja ostatnio znalazłam promocję w internecie na meble. Szukałam, aby zobaczyć różne wzory i zastanowić się co mi będzie odpowiadało, a następnie zorientować się, gdzie takie jak mi najbardziej będą odpowiadały znaleźć w sklepie w pobliżu (owszem dużo kupuję w sieci, ale po doświadczeniach z niekompetencją firmy kurierskiej przy zakupie biurka, nie ukrywam, że boję się troszkę kupować meble przez sieć). I tak szukając znalazłam promocje na poniższe meble (jakie one są zobaczycie pod podanymi linkami)
http://meble-bik.pl/ser-pol-1-Pacyfik.html
http://meble-bik.pl/ser-pol-9-Brylant.html
http://meble-bik.pl/ser-pol-8-Szafir.html
http://meble-bik.pl/ser-pol-4-Oceanik.html
http://meble-bik.pl/ser-pol-10-Perla.html
Aby skorzystać z promocji wystarczy wpisać hasło meble . I powiem otwarcie, że zastanawiam się czy mimo moich przykrych doświadczeń z kurierem nie skusić się na taką okazję. A, bo bym zapomniała, bo czasu do zastanowienia nie mam nie wiadomo ile, bo promocja trwa do końca czerwca. A wy co myslicie o takiej promocji?

Reklama

Re: Gdzie szukacie okazji i promocji?

Napisał(a): gość -

Jak są tu jakieś dziewczyny z Poznania, to podpowiem, że teraz warto przejść się do galerii Panorama. Organizują tam fajną akcję i za każde wydane 50zł można wziąć udział w losowani fajnych nagród. Po więcej szczegółów odsyłam Was do strony galerii

Reklama

Re: Gdzie szukacie okazji i promocji?

Napisał(a): Gość -

Bardzo lubię buty marki United Nude. To spory wydatek dla kieszeni młodej dziewczyny, ale czasem można wyhaczyć fajną promocję w internecie. Nie mam zaufania do aukcji allegro, bo nie wiadomo, czy ubrania są oryginalne. Ostatnio kupiłam szpilki i sukienkę na portalu zlotewyprzedaze.pl .Rzeczy dobrej jakości, z nowej kolekcji :)

Re: Gdzie szukacie okazji i promocji?

Napisał(a): Gość -

Okazji i promocji szukam w Internecie. Gdzieżby indziej? Preferuję zamiast objazdu po sklepach w mieście przegląd sklepów internetowych w całym kraju. Wśród nich na pewno znajdę sklepy specjalistyczne, takie jak sklep http://www.im(...)id/189/, które oferują towary pod ściśle określoną branżę. Wolę szukać globalnie, a nie lokalnie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • mojawalizka.pl kod promocyjny
Do góry strony: Gdzie szukacie okazji i promocji?