18
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń124
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +0
18 ppt ?

Gdzie tanie OC? (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Gdzie tanie OC?

Napisał(a): DEMART -

~AnnaJ To wychodzi na to, że najlepiej będzie jak udam się i stacjonarnie i wyślę przez ten cały Rankomat prośby o kontakt. On co prawda wskazuje mi, ze najtaniej będę miała w LINK4. Ktoś może ma tam OC?
lINK4 wykupiło PZU i prędzej czy później będziesz w PZU.
Ja jestem w PZU już prawie 40 lat i nie narzekam ale mam 65% zniżki.https://www.l(...)upy-pzu

~AnnaJ No ok, ale nadal LINK4 działa jako LINK4 przynajmniej tak pokazuje Rankomat. A OC jest na rok więc jeśli teraz mogę zaoszczędzić to czemu myśleć o tym, że ktoś tam kogoś wykupił.
Link4 łapie klientów na tańsze OC, oczywiście że korzystaj z tańszego ubezpieczenia skoro masz taką możliwość jak długo się tylko da.

~AnnaJ A czy tańsze OC to gorsze OC? Bo z tego co piszesz trochę tak wynika? Czy wysokość składki ma jakieś znaczenie?
Nie ma lepszego czy gorszego ubezpieczenia OC.
OC czyli Ochrona Cywilna wypłaca za szkodę i ewentualne koszty leczenia za szkody które Ty wyrządzisz komuś swoim samochodem. Za szkody swojego samochodu nie dostaniesz nic.
Jeżeli masz wykupione dodatkowo AC " Auto Casko " to pokryją Ci również szkody za własny samochód. OC jest obowiązkowe a AC dobrowolne.

Napisał(a): ~eraa -

Nawet nieźle udało mi się ostatnio OC złowić przez ranking na najtaniejuagenta.pl. Ogólnie działa to w ten sposób że raz wypełniasz cały kwestionariusz i masz od razu odpowiedź od kilkudziesięciu różnych firm, także nie trzeba każdorazowo u każdej firmy osobno tych stosów dokumentów wypełniać z milionem pytań...nie lubię tego strasznie.

Napisał(a): ~adamm -

Można sobie pomóc korzystają z kalkulatorów OC w necie, mi się sprawdził i opłacił ten na stronie ubezpieczamy-auto.pl. Szybkie info o składkach w różnych firmach, samo wypełnienie formularzu zajęło też parę chwil. W końcu płacę za polisę faktycznie „normalne” pieniądze a nie tak jak ostatnio się dawałem doić...bo myślałem że nic lepszego i tak nie znajdę. A jednak znalazłem. :)

Napisał(a): ~Robert964 -

Profesjonalna porównywarka jest na https://kalkulator-oc-ac.auto.pl/ Cały formularz można wypełnić w parę minut, wiadomo co w te pola wpisywać, jest sensownie opisany. Potem te informacje są przekazywane do kilkudziesięciu firm jednocześnie i na końcu jak już dostanie się info zwrotne ze stawkami to można sobie coś z takiej listy już wybrać w miarę taniego.

Napisał(a): ~mikjj -

Im więcej polis się sprawdzi przed podpisaniem umowy tym lepiej. Lepiej mieć rozeznanie niż płacić za kota w worku, na chybił trafił. Długo mi nie zajęło załatwienie OC/AC przez stronę rankomat.pl. Można w niecałe 10 minut sobie wyliczyć składki w różnych dziesięciu firmach, wszystko online, łatwo, miło i przyjemnie ;>
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdzie tanie OC?