96
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi82
  • Ocen na +1
96 ppt ?

gdzie w podróż poślubną ? (83)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

gdzie w podróż poślubną ?

Napisał(a): Gość -

W listopadzie bierzemy ślub i jeszcze w tym miesiącu planujemy pojechać w podróż. Mamy na ten cel przeznaczone 5 tys. zł i dwa problemy. Po pierwsze żadne z nas nie było nigdy na zagranicznych wczasach (ale paszporty mamy) i nie wiemy na co zwrócić uwagę podczas wyboru oferty. Problem drugi: czy listopad to dobry czas na zakup takich wycieczek? Co możecie polecić? Czy jest możliwe że za te pieniądze kupimy wczasy na około 2 tygodni, tak żeby trochę poleniuchować i pozwiedzać?? Co polecacie? Gdzie wy byliście?
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: gdzie w podróż poślubną ?

Napisał(a): gość -

A o jakiej kwocie mówimy na podróż? gardzę Morzem Śródziemnym, jest to zbyt oklepane, splądrowane, za dużo arabów, muzułmanów, serbów, albańczyków i innych nieciekawych ludzi, odradzam na wypoczynek Morze Śródziemne. Ja z mężem 6 lat temu nie daliśmy się na mówić na wesele za 25tyś zł które chcieli nam koniecznie wyprawić nasi rodzice, a część tych pieniędzy poszła na podróż poślubną na Wysypy Cooka ! Bardzo polecam. Ludzie poszerzajcie swoje horyzonty jeśli was stać i zrezygnujcie z wesel które wydoją was z kasy, a taka podróż będzie tylko z zyskiem dla was, lepsze wspomnienia niż z wesela, zwiedzajcie dalsze części świata, Morze Śródziemne jest takie pospolite i pretensjonalne. Polecam Wyspy Cooka zwłaszcza główną wyspę Rarotonga (tu do stolicy przylatujesz) i powyższy od niej atol Aitutaki, obok jest cudowna wysepka One Foot Island, gdzie na plaży są łuki z egzotycznych krzewów i można tam na plaży powiedzieć sobie "tak". Niezapomniane przeżycie.

Reklama

Reklama

JESTEM, bezdomnym, nie wiem czy ktoś sobie jaja robi, ale słyszałem, że tutaj w Krakowie, ktoś użycza za darmo i inkognito mieszkań- apartamentów podobno w SSaalwwatorr TTowwer, AAnngell Cityyy 77 i nikt się tym nie interesuje, to by mi pasiło, ze wszystkimi mediami, wygodami , a plazma jest ? A ochrona nie robi obstrukcji nie legitymuje, nie pyta o dane, a jak się wchodzi to trzeba powiedzieć jakieś hasło...Upsala ? 120 a może kkoociiołeek, aha podobno to to samo.... To jakiś wyższy etap komunizmu ? będę wdzięczny za info

Reklama

Mam zdecydowanie inne spojrzenie na relację, na ślub również, niż przeciętny śmiertelnik.
Powiedzmy- niestandardowe.
Na ślubie ważne są tylko dwie osoby: te, ktore zamierzają sobie coś ważnego powiedzieć.
Cała reszta, bez znaczenia. Ten piękny moment warto przeżyć gdzieś daleko..
Z dala od całego zamętu, krewnych i innych gadzin bez znaczenia..
Wyjechałabym na małą, intymnie- rajską wysepkę, ktora znajduje się u wybrzeży Brazylii: Fernando, do jednego z ustronnych hotelików.
To miejsce wprost stworzone dla par- idealnie nadaje się na wspólne rozkoszowanie bliskością i pięknem natury...
Tam też, na plaży, przy promieniach zachodzącego słońca powiedziałabym i chciała usyszeć słowa, które wybiera się samemu na tę uroczystą chwilę..
Ale to ja.
Ktoś

My byliśmy 3 lata temu w Turcji ale na poczatku czerwca.
Na sama wycieczkę wydalismy 5tyś, ale nietety na miejscu drugie tyle trzeba liczyć nawet przy all inclusive. Nie stety tego sie nie uniknie jesli checie zwiedzać. polecam strony i fora podróznicze, oraz rankingi hoteli... i szukacie takich hoteli gdzi jest mało polaków... i rosjan a duzo brytoli z dziećmi. :) Jesieniom odradzam chorwację i grecje, nie polezycie na plazy bo wiatry sa juz bardzo zimne i porwiste. Kiedys poleciłabym egipt w grudniu , ale z racji tego co sie tam dzieje lepiej nie, Marko ma podobny klimat ale ceny sa bardziej zabojcze :)

gość Mam zdecydowanie inne spojrzenie na relację, na ślub również, niż przeciętny śmiertelnik.
Powiedzmy- niestandardowe.
Na ślubie ważne są tylko dwie osoby: te, ktore zamierzają sobie coś ważnego powiedzieć.
Cała reszta, bez znaczenia. Ten piękny moment warto przeżyć gdzieś daleko..
Z dala od całego zamętu, krewnych i innych gadzin bez znaczenia..
Wyjechałabym na małą, intymnie- rajską wysepkę, ktora znajduje się u wybrzeży Brazylii: Fernando, do jednego z ustronnych hotelików.
To miejsce wprost stworzone dla par- idealnie nadaje się na wspólne rozkoszowanie bliskością i pięknem natury...
Tam też, na plaży, przy promieniach zachodzącego słońca powiedziałabym i chciała usyszeć słowa, które wybiera się samemu na tę uroczystą chwilę..
Ale to ja.
Ktoś

My właśnie tak robimy ślub w grudniu tylko dwoje świadków moja siostra i moja koleżanka bez reszty rodziny. To jest ważny dzień dla mnie i ukochanego i nie zamierzamy męczyć się z rodzinką i całymi tymi przygotowaniami. Rodzinka dowie się później od siostry mojej. To NASZE zycie i my decydujemy. Po uroczystości i odwiezieniu świadków mamy kilka dni tylko dla siebie, abyśmy mogli się nacieszyć swoja obecnością jako mąż i żona. Trochę pozwiedzamy, zrelaksujemy się i pobawimy. Na podróż poślubna planujemy jechać w styczniu na Wyspy Kanaryjskie bo w tym czasie tam jeszcze ciepło jest.
Jak widzisz nie tylko Ty masz takie spojrzenie na ślub.

Jesienne może być fajne. Tylko wtedy trzeba starannie wybrać salę. Ja lubię romantyzm. Przekonują mnie takie wnętrza jakie ma Villa Nuova na Wilanowie. Jest trochę takich restauracji. Warto szukać. W jesienną podróż, tam gdzie ciepło i coraz cieplej.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Podr polubna
Do góry strony: gdzie w podróż poślubną ?