96
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi82
  • Ocen na +1
96 ppt ?

gdzie w podróż poślubną ? (83)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: gdzie w podróż poślubną ?

Napisał(a): gość -

W zeszłym roku byliśmy z mężem właśnie w listopadzie w podróży poślubnej na Wyspach Kanaryjskich, a konkretnie w Lanzarote. Nie zdecydowalibyśmy się (nasz budżet był napięty), ale całkiem przypadkiem natknęliśmy się na biuro co się zowie BeeFree, a że mieli ekstremalnie tanią ofertę w to właśnie miejsce i w dobrym okresie, to kupiliśmy. Trochę się martwiliśmy, że może być lipa, skoro tak tanio, ale nic podobnego. Rewelacja! Na wycieczce czułam się jak w bajce, zwłaszcza w naszym hotelu i w jego otoczeniu, które wyglądało jak w magicznym ogrodzie.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Moim zdaniem da się to zrobić - ja np byłam w Egipcie na 2 tygodnie za 1,5 tysiąca za osobę z Rainbow Tours (last minute). Ale zazwyczaj takie wycieczki w listopadzie kosztują nieco więcej. Last minute zawsze będą tańsze, wiadomo. Możesz też na super środę - tam mają niezłe promocje - warto się przyglądać. I co do cen - z moich obserwacji wynika, że listopad jest fajną porą bo wycieczki są tanie, ale np Egipt jest chyba tańszy po świętach Bożego Narodzenia. Ale to pewnie zależy od konkretnej oferty, nie śledzę dokładnie rynku :)

Reklama

Mieliśmy odłożone 6 tysięcy na wypoczynek i się udało :) Tylko w innym terminie - w styczniu. Byliśmy na Teneryfie z Rainbow Tours i nawet bez specjalnych promocji udało nam się kupić tanią wycieczkę. Hotel byl cudny, wspaniale wypoczęliśmy i jeszcze nakupiliśmy pamiątek i lokalnych specjałów :)

Pozdrawiam, Karolina :)

Jak kraść to miliony, jak kochać to księżniczki, jak się bawić to do rana... Dlatego na podróż poślubną zdecydowaliśmy wybrać się w egzotyczne miejsce i nie oszczędzaliśmy na tym. Ale zależy co dla kogo jest priorytetem i jakie mam finanse na to. My wcale nie mieliśmy tak dużo, ale rodzice trochę dorzucili, trochę z prezentów i udało się polecieć na 2 tygodnie na Sri Lankę z biurem Newpoland. ;-)

a my byliśmy z mezem na Mazurach i byliśmy zachwyceni. Wiem, ze większość osob ma parcie na zagranice, ale my za te same pieniadze byliśmy pewnie dwa razy dłużej, w takiej pieknej mazurskiej gluszy, chodziliśmy sobie do Spa, potem wieczorami nad jeziorko, na grilla. Tak niby spokojnie, ale jednak w super atmosferze, to nasze miejsce to Zalesie Mazury:) Cudnie było:)

Moim zdaniem podróż poślubna powinna być wyjątkowa oraz warto ją sobie zaplanować w jakimś fajnym egzotycznym miejscu.
Zerknijcie sobie tutaj:
http://bit.ly(...)byfajne
Macie tam rozpiskę lotów KLM do innych krajów.Linia oferuje tanie loty w egzotyczne zakątki globu i to w dobrych cenach .Dzięki temu możecie sobie zorganizować taką podróż o wiele taniej niż z biurem podrózy.

Do Bangkoku polecicie na przykład w cenie 2200 zł. A na miejscu jest już o wiele taniej.

ja dopiero co wróciłam z egiptu, leciałam z itaką i dementuje informacje o tym, że jest niebezpiecznie. w kurortach jest bezpiecznie, wszędzie ochrona i kontrola, byliśmy nawet na własna rękę w mieście i włos nam z głowy nie spadł.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Podr polubna
Do góry strony: gdzie w podróż poślubną ?