307
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi193
  • Ocen na +0
307 ppt ?

Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi? (194)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?

Napisał(a): Gość -

Ja z rodziną wolę jakieś wyjazdy, niekoniecznie z nocowaniem, ale aktywnie, polecam Gospodarstwo Rybackie w Dolinie Będkowskiej jest tam przepięknie, można dobrze zjeść i jest wiele atrakcji jak wędkowanie, pływanie łódką, wapniaczka, moje dzieciaki były zachwycone :)

Napisał(a): gość -

Ja jestem taką zapracowaną matką bez pomysłów :) Na szczęście z poradą przyszła mi koleżanka z pracy, więc i ja teraz komuś pomogę (mam nadzieję). Ja z dzieciaczkami (5 i 7 lat) bawiłam się w Uniejowie pod Łodzią. Pewnie słyszałyście o tamtejszych termach. Moc atrakcji, wierzcie mi :) Co jak co, ale dzieciaki to się z pewnością nie będą tam nudzić. Mąż (jako duże dziecko :D ) też się nie nudził, bo znalazł sobie miejsce przy barze :D

Reklama

Lilia034 Ja z rodziną wolę jakieś wyjazdy, niekoniecznie z nocowaniem, ale aktywnie, polecam Gospodarstwo Rybackie w Dolinie Będkowskiej jest tam przepięknie, można dobrze zjeść i jest wiele atrakcji jak wędkowanie, pływanie łódką, wapniaczka, moje dzieciaki były zachwycone :)
Polecam, byłam z moją rodzinką i naprawdę bardzo fajne miejsce :)

a może do Krakowa? jest mnóstwo ciekawych miejsc, gdzie można z dziećmi pójść, jest zoo, można też pozwiedzać miasto, a jak ktoś będzie potrzebował noclegu zawsze się można zatrzymać w Hotelu Niebieskim.

Napisał(a): Gość -

Na weekendy i wyjazdy z dziećmi polecam wybierać miejsca, gdzie niezależnie od pogody dzieci będą miały zapewnione rozrywki i bezpieczne miejsca do zabawy.
My jeździmy do Czarnego Potoku do Krynicy Zdrój, gdyż w hotelu jest duża sala zabaw z labiryntem, na basenie brodzik z fontanną w kształcie grzybka, a poza tym są organizowane zajęcia i zabawy dla dzieci :) . Byliśmy teraz na dłuższy weekend w czarnym Potoku i w związku z Halloween były dodatkowe atrakcje np. konkurs wycinania strachów z dyni :D malowanie buziek i potrawy z dyni :) . Polecam, świetne miejsce na rodzinny wypad z dziećmi :) .
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • na weekend z dzieckiem
  • gdzie na weekend z dziećmi
  • weekend z dziećmi
  • https://forum.interia.pl/gdzie-wyjechac-na-weekend-z-dziecmi-tematy,dId,2242956,strona,12,ok,1#pst176254614
  • weekend z dzieckiem co polecacie
  • weekend z dziecmi gdzie
  • gdzie pojechać na weekend z dziećmi
  • gdzie na weekend z dzieckiem
  • gdzie pojechac na weekend z dziecmi we wrzesniu
  • weekend z dziećmi gdzie
Do góry strony: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?