310
ppt
Ten temat ma:
 • Wyświetleń11 tys.
 • Odpowiedzi196
 • Ocen na +0
310 ppt ?

Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi? (197)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?

Napisał(a): ~Kamill -

Ja podobnie jak inni mogę polecić http://www.pa(...)iec.pl/. Mają fajne tematyczne atrakcje i co ważne można sobie kupić bilety albo na cały park kompleksowo albo na te pojedyncze atrakcje więc jak stawiacie na konkretną formę zabawy to na pewno fajnie, że nie trzeba będzie płacić za cały park.

Re: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?

Napisał(a): ~arrenne -

Nasze dzieciaki kochają mazury.. Jeździmy z nimi na wspólne wyjazdy odkąd ukończyły 5 rok życia. Ostatnio zainteresowałem się czarterem jachtów i postanowiłem wypróbować. Korzystałem z firmyhttp://flowcz(...)ter.pl/ . Powiem Wam , że taką przygodę każdy powinien przeżyć. Dzieciaki oczywiście pod wrażeniem - bardzo im się podobało. Nam zresztą też - niezapomniany klimat.

Reklama

Re: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?

Napisał(a): ~Ewa -

Dziceci jak to dzieci. po górach szybko się męczą. Przynajmniej moje, ale myślę jednak, że warto dzieci w góry brać i hartować je w ten sposób. Mamy swoją miejscówkę w stroniu Śląskim i jest to Dworek Gallosa. Tam i dzieci mają co robić!

Reklama

Re: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?

Napisał(a): ~Monika -

~Ewa Dziceci jak to dzieci. po górach szybko się męczą. Przynajmniej moje, ale myślę jednak, że warto dzieci w góry brać i hartować je w ten sposób. Mamy swoją miejscówkę w stroniu Śląskim i jest to Dworek Gallosa. Tam i dzieci mają co robić!
Masz rację. Z dzieciakami, to w niższe partie górskie lepiej pojechać. Dworek Gallosa faktycznie wygląda fajnie. W przyszłości wezmę to miejsce pod uwagę.

Re: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?

Napisał(a): ~Anka -

byliśmy pod koniec września w Zalesie Mazury. I to miejsce mogę polecić na wyjazd z dzieciakami. Dzieci mają tam co robic: mnóstwo placów zabaw, mini zoo.. takie rzeczy sprawiają, że dzieci się nie nudzą :) miejsce jest spore, jest sporo atrakcji i okolica jest idealna na spacery także polecam

Reklama

Re: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?

Napisał(a): ~Danuta -

W Stroniu Śląskim są piękne lekko górzyste tereny. Dzieciaki się tam nie nudzą. jest gdzie chodzić i są pace zabaw. Nocleg mieliśmy w Dworku Gallosa. Przestronne pokoje spowodowały, że nie czuliśmy się tam jak w jakiejsl klitce. W razie niepogody dzieciaki swobodnie biegały po pokojach. Piękny teren dookoła spowodował, że nawet po kolacji można było sobie pochodzic po obiekcie.

Re: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?

Napisał(a): ~ulka -

Na długi listopadowy weekend uciekliśmy z dzieciakami z Warszawy do Krakowa . spedzilismy swietny czas w http://hotelr(...)ent.pl/ gdzie wypoczęliśmy i dobrze zjedliśmy. Wyjazd ten był okazją do zwiedzenia kilku zabytków w których dość dawno nie byliśmy. Lokalizacja na Kazimierzu była bardzo dobra dzieci nie musiały dużo chodzić, bo jeździliśmy wszędzie tramwajami. Dodatkowym plusem jest miła obsługa :)

Re: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?

Napisał(a): ~Gilgolka -

Fajne sprawdzone miejsce mamy w Hotelu Magellan, malownicza, leśna okolica, położenie blisko jezior, daleko od zgiełku miasta i szumu. Dla dzieci zajęcia z animatorami, a w razie nie pogody również sala zabaw, plac zabaw i sala kinowa. fajne miejsce na wypad na weekend.

Re: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?

Napisał(a): ~janryszkkaa -

W te wakacje wybraliśmy się do Uzdrowiska Konstancin. Pierwszy raz była to nasza wizyta u nich razem z dzieciakami. O dziwo - wcale nie było źle. Dzieciaki miały zajęcie, a my mogliśmy odpoczywać na zabiegach. Na brak atrakcji nie mogliśmy narzekać, za co duży plus. Zresztą najlepiej zerknijcie sami http://uzdrowisko-konstancin.pl/

Re: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?

Napisał(a): ~wiolka -

Jeśli jeszcze w tym sezonie otworzą się granice to planujemy wybrać się na Węgry na taką objazdówkę Budapeszt, Balaton, winnice i po drodze myślimy, żeby zajechać do Wiednia przed Budapesztem na jakieś dwa dni i skorzystać może z wycieczek organizowanych przez przewodnik-wieden.pl. Podobno dla Polaków, którzy w ten teren jadą to świetna opcja.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
 • weekend z dziećmi
 • na weekend z dzieckiem
 • gdzie na weekend z dziećmi
 • weekend z dziećmi gdzie
 • gdzie pojechac na weekend z dziecmi we wrzesniu
 • gdzie na weekend z dzieckiem
 • gdzie pojechać na weekend z dziećmi
 • weekend z dziecmi gdzie
 • weekend z dzieckiem co polecacie
 • https://forum.interia.pl/gdzie-wyjechac-na-weekend-z-dziecmi-tematy,dId,2242956,strona,12,ok,1#pst176254614
Do góry strony: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?