273
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi162
  • Ocen na +0
273 ppt ?

Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi? (163)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?

Napisał(a): gość -

Ja ze swoją dwójką urwisów byłam w ośrodku Zalesie Mazury w Barczewie.
Ma on jeden zasadniczy plus - są animatorki do dzieci, dzięki którym można znaleźć chwilę dla siebie (a jest co robić: sauny, masaże, różne zabiegi..). Co do atrakcji dla dzieci także jest ich całkiem sporo: przede wszystkim ogromny plac zabaw, basen ze specjalną sfrefą dla dzieci ze zjeżdżalniami... Naprawdę jest, co robić:)
INTERIA.PL

Zapraszam serdecznie do skorzystania z oferty rodzinnego wyjazdu na Tropical Island pod Berlinem. Państwa dzieci znajdą tam swoisty raj na ziemi w klimacie równikowym. Atrakcje zapewnią m.in. Klub dziecięcy Tropino, największa zjeżdżalnia wieżowa w Niemczech, Laguna Bali, Morze Południowe i Las równikowy z mnóstwem gatunków roślin i egzotycznym ptactwem.
Najbliższy wyjazd 08.02 w promocyjnej cenie 79zł/os!

Gwarantujemy atrakcyjne ceny biletów wstępu dla pociech.
(...)

My się zastanawiamy nad wyjazdem do spa Zalesie Mazury. Weszliśmy na stronę ośrodka, przejrzeliśmy pakiety i sa one dosyć interesujące. Czy ktoś z was może był w tym miejscu z dziećmi i może cos na temat ośrodka powiedzieć?

Ja mogę polecić bardziej kameralne miejsce - Przemyśl. Piękne miasto, trochę ciszy i spokoju, ale atrakcji także kilka się znajdzie, można powiedzac zamki, pospacerować. A nocleg proponuje w hotelu Marko, jest kuchnia do dyspozycji gości przez cała dobę, a to dodatkowe ufogodnienie jak się podróżuje z dziećmi.

Napisał(a): Gość -

A co powiecie na wypad do takiego zoo(...) Ja byłem tam z dziećmi miesiąc temu i bawiły się fantastycznie. Można zobaczyć egzotyczne zwierzęta, dla dzieci to duża frajda.

o Kraków się na pewno dzieciakom spodoba, moim się podobał bardzo i na pewno nie można się w nim nudzić. A Hotel Old Town jest położony w super lokalizacji bliziutko i na Wawel i do rynku i na Kazimierz, jak będziecie mieli ochotę zobaczyć tę dzielnicę.

Lubimy gdzieś wyjechać na weekend. Spakować plecaki, zapakować wszystko do samochodu i ruszyć przed siebie :) Często wybieramy morze - czekam tylko na cieplejsze dni i nasz kierunek to Międzyzdroje, Łeba, Sopot - moje trzy ulubione morskie kurorty. Może weekend to niewiele, ale zawsze człowiek odpocznie, a dzieci będą na świeżym powietrzu. Lubimy też aktywnie spędzać czas, więc wszystkie wyjazdy rowerowe poza miasto, jakieś dziecięce warsztaty (można takie znaleźć w internecie), baseny albo zoo. Bardzo miło wspominam zoo w Borysewie, bo dzieciaki miały świetną zabawę. Planuję je jeszcze raz zabrać na majówkę, taka mała niespodzianka ;) Były wniebowzięte, kiedy zobaczyły mini zoo i mogły pogłaskać zwierzątka. Jest wiele opcji, zależy też od dzieci. Moje to uwielbiają jeździć, chodzić, biegać, zwiedzać, nie przepadają za siedzeniem w domu.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • na weekend z dzieckiem
  • gdzie na weekend z dziećmi
  • weekend z dziećmi
  • weekend z dzieckiem co polecacie
  • weekend z dziecmi gdzie
  • gdzie pojechać na weekend z dziećmi
  • gdzie na weekend z dzieckiem
  • gdzie pojechac na weekend z dziecmi we wrzesniu
  • weekend z dziećmi gdzie
Do góry strony: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?