307
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi193
  • Ocen na +0
307 ppt ?

Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi? (194)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?

Napisał(a): gość -

To oczywiście kwestia tego gdzie chcemy spędzić czas z dziećmi,ale moim zdaniem ciekawą opcją jest spędzenie wolnego czasu nad morzem,gdzie mamy plażę i wodę,to prawdziwy raj dla dzieci i na pewno nie będą się nudzić:)

DzieckoiTy.pl
INTERIA.PL

Kiedyś wydawało mi się, że fajnie zabrać dziecko do muzeum - byłam w kilkunastu (głównie w Krakowie i Warszawie) i już tak nie uważam - ja prawie umarłam z nudów, a co dopiero dziecko. Jedyne co było godne polecenia (z obiektów, które uczą i bawią) to centrum Kopernika w Warszawie.

W Małopolsce jest sporo Parków Rozrywki - głównie w Zatorze i Inwałdzie, warto tam zabrać dzieci, nawet na cały weekend. Zaletą tych rejonów jest to, że można się również wybrać w niezbyt męczące szlaki górskie.
Jeżeli wybieracie się na cały weekend to zadbajcie też o siebie. Ja zawsze szukam noclegu z jakimiś atrakcjami również dla dorosłych, takich jak basen, czy SPA. W tamtych rejonach polecam Hotel Łysoń w Inwałdzie. Bardzo przyjemne miejsce, w dobrej lokalizacji.

Reklama

gość Jak dla mnie najfajniejsze miejsce na spędzenie wakacji, wyjazdu weekendowego o każdej porze roku to Kraina Chichów! Super atrakcje dla najmłodszych, piękne widoki i można się czuć jak w domu.
A możesz napisać gdzie to się znajduje, podać linka jeśli mają stronę www?
Szukam czegoś na weekendowy wypad z dzieciakami ;)

Reklama

Reklama

Bardzo fajna opcja to jeszcze jest zoo, niekoniecznie takie duze jak w wawie, czy wrocku, moze np byc to w zamosciu.
na spokojnie mozna obejrzec wszystkie ziwerzaki.
potem polecam isc do pierogani zamijskiej an pierogo... jak dla mnie posilek pierwsza klasa,

gość Tu jest fajna oferta:http://www.za(...)azurach
to spa w ogole słynie z fajnych propozycji spędzenia z dziemi czasu wolnego.
ja doiero zamieprzam testowac, ale po relacji mojej znajomej jestem jak najbardziej pozytywnie nastawiona.
Też sie tam wybieram. Jesteśmy z Pomorza, fajnie, że nie musimy sie tłuc przez cała Polskę, żeby pozjeżdżać na nartach, bo widziałam, że jest tam i taka opcja.

Okolice kazimierza wielkiego sa bardzo malownicze. my zesmy nocleg mieli w hotelu slowik, dzieciakom sie podobalo bo niefaleko stadnina, wiec troche pojezdziwlismy.jeden dzien oczywiscie przeznaczylismy na kazimierz.
lubelszczyzna wiele zystkuje przy blizszym poznaniu.

Napisał(a): Gość -

Fajnie też jest w do slonce spa, to taki osrodek po Krakowem. Generalnie maja w ofercie zabiegi dla dzieci - jakies kapoele z babelkami itp. ASle jest co robic, wiadomo mozna razem na basen isc, na plac zabaw.
tak na weekend to w sam raz.

Napisał(a): Gość -

Dziewczyny, ja Wam polecam Leśny Dwór w Karpaczu. Byłam tam w zeszłym roku z 2,5-letnią córką, a w tym roku pojedziemy jeszcze raz i to z synem półrocznym. Sprawdziłam to miejsce i wiem, że warto. Dbają o to, by rodziny z dziećmi czuły się swobodnie i wygodnie. Przygotowani są na przyjazd maluszków. Dysponują łóżeczkami turystycznymi, krzesłami do karmienia, kącikiem dla dzieci, a sala zabaw jest naprawdę dobrze wyposażona. Córka była zadowolona, tym bardziej że bawiła się z innymi dziećmi z ośrodka. Wyjazd udany.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • na weekend z dzieckiem
  • gdzie na weekend z dziećmi
  • weekend z dziećmi
  • https://forum.interia.pl/gdzie-wyjechac-na-weekend-z-dziecmi-tematy,dId,2242956,strona,12,ok,1#pst176254614
  • weekend z dzieckiem co polecacie
  • weekend z dziecmi gdzie
  • gdzie pojechać na weekend z dziećmi
  • gdzie na weekend z dzieckiem
  • gdzie pojechac na weekend z dziecmi we wrzesniu
  • weekend z dziećmi gdzie
Do góry strony: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?