307
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi193
  • Ocen na +0
307 ppt ?

Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi? (194)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?

Napisał(a): gość -

Ja polecam Dobrzycę i Ogrody Hortulus! Moje dzieci uwielbiają to miejsce ;) Ogromny plus tego miejsca to połączenia relaksu i zabawy na świeżym powietrzu z kontaktem z naturą i edukacją ;) Dzieciaki się wyszaleją, a ja zawsze podpatrzę coś ciekawego do mojego ogródka. Polecam w 100 %!
INTERIA.PL

Reklama

wisniowam To zależy na ile :)
Jako że u nas będzie wymieniana instalacja elektryczna w domu, wybieramy się w czerwcu w polskie góry. Na Gubałówce dzieci się myślę nieźle wyszaleją :)
Na pewno. My jesteśmy po weekendzie w górach - byliśmy w Nosalowym Dworze, mega fajny hotel. Pogoda super, ciepło, a wręcz gorąco i sporo pospacerowaliśmy:)

Reklama

Już po majówce, byliśmy w Poniatowej w Hotelu Słowik. Dzieci uwielbiają z nami jeździć na wycieczki rowerowe, a tutejsze okolice są cudowne. Hotel znajduje się nad samym zalewem Potrawy mają charakterystyczne dla Lubelszczyzny – przepyszne.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Zoo Safari w Borysewie, znajomi nam polecili:-) Z warszawy można tam dojechać w 2 godziny. Fajna opcja na weekend, dawno nie widziałam swoich córek tak zadowolonych po podróży:-) zoo niedawno wybudowali więc jest np. kino gdzie się siedzi w takim wagoniku, który się rusza:-)

Napisał(a): ~stanka777 -

Ja uważam, że fajnym pomysłem na weekend jest wyjazd w góry, szczególnie w Tatry, które uwielbiam. Ale planując cos takiego warto zarezerwować sobie dobry i sprawdzony nocleg. Ja zawsze korzystam z http://www.go(...)rch.pl/. Pokoje oferowane przez pensjonat są z widokiem na Tatry. Jest to idealne miejsce zarówno na wyjazd z dziećmi, jak i trip ze znajomymi.

Napisał(a): ~margolcia54 -

Podpowiadałabym ośrodek Orlica w Szczawnicy. To jest na trasie ze Szczawnicy do Sromowiec Niżnych. Wygodne pokoje, miła obsługa, cenowo dość konkurencyjnie. Jeśli ktoś chce pojechać na wczasy z całą rodziną, to tutaj jest idealnie. Sam jeżdżę w 5 osób, z żoną i trójką dzieciaków. Mieścimy się w 5 os pokoju bez najmniejszego problemu. Trochę więcej o ofercie można znaleźć na ich stronie - www.orlica.com

Napisał(a): ~Eliza -

Wrocław jest fajnym miastem na weekend :) Jest co zwiedzać i oglądać, jest sporo atrakcji dla dzieci i przede wszystkim jest świetne zoo, w którym można spędzić naprawdę dużo czasu. Ja byłam w wakacje z dziećmi, zarezerwowaliśmy sobie tylko noclegi na bookaparcie w centrum i pojechaliśmy. Było naprawdę super. :)

Napisał(a): ~Helenka39 -

Z dzieciakami to uderz do hotelu Verde Montana. Ty wypoczniesz, bo do dyspozycji gości jest basen i sauna, a dzieciaki możesz zostawić w sali do zabaw. Są tam dla nich różne atrakcje, więc na pewno nie będą się nudzić.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • na weekend z dzieckiem
  • gdzie na weekend z dziećmi
  • weekend z dziećmi
  • https://forum.interia.pl/gdzie-wyjechac-na-weekend-z-dziecmi-tematy,dId,2242956,strona,12,ok,1#pst176254614
  • weekend z dzieckiem co polecacie
  • weekend z dziecmi gdzie
  • gdzie pojechać na weekend z dziećmi
  • gdzie na weekend z dzieckiem
  • gdzie pojechac na weekend z dziecmi we wrzesniu
  • weekend z dziećmi gdzie
Do góry strony: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?