310
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi196
  • Ocen na +0
310 ppt ?

Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi? (197)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?

Napisał(a): ~postrat -

Uderzajcie w Bieszczady. W miejscowości Łączki jest taki pensjonat o nazwie Zielona Polana. Piękne miejsce z super warunkami. Dzieci zabieracie za darmo i organizujecie im atrakcje bez względu na pogodę, a mają w zasadzie wszystko... Basen, plażę nad Sanem, kajaki, animacje dla dzieci, mini klub, plac zabaw, trampolinę, wiele atrakcji organizowanych. I moim zdaniem lepiej uderzyć właśnie w takim kierunku. A morze? Może innym razem. Po co? Zatłoczone i w dodatku z zimną wodą...

Reklama

Napisał(a): ~iloczka -

[b][/b]Dobrą opcją na weekend jest jakiś park rozrywki - moim zdaniem najlepszy będzie rabkoland. Byliśmy tam z 2 tygodnie temu.Dzieci bawiły się świetnie i nam też się bardzo podobało. Wiele nowych atrakcji względem roku poprzedniego!

Reklama

Napisał(a): ~KAMA -

Zaglądnijcie do rabkolandu. My byliśmy z dwójką naszych dość rozbrykanych synków i zabawy na cały dzień. Duże urozmaicenie w atrakcjach, dostosowane wiekowo. I muszę przyznać, że dla rodziców też się coś znajdzie!

Napisał(a): ~vaccs -

Z córkami jeżdżę cyklicznie do parku edukacyjnego Mikrokosmos w Ujeździe. Dla samych realistycznych rzeźb owadów ukrytych w ogrodzie warto się przejechać. Był taki dzień, że praktycznie do zamknięcia przesiedziałyśmy na placu zabaw. Za nic się nie dopłaca. Wchodzisz na bilecie i ze wszystkiego korzystasz. Tabliczki przy owadach naprawdę ciekawe i widać, że właściciel z głową podchodzi do tematu.

Reklama

Napisał(a): ~mikson -

Kuchnia polska i obiady po taniości do zamówienia na wynos masz w karczmie u Adama w Krynicy. Moim zdaniem jedna z najlepszych jadłodajni w województwie, bo na składnikach nie oszukują, jedzenie faktycznie widać, ze przygotowane od razu po złożeniu zamówienia, a nie jakieś niesmaczne mrożonki. Bywam na piwku i muzyce na żywo w sezonie letnim najczęściej, stąd wiem. Bardzo znana knajpa w Krynicy. Na pewno trzymają poziom.

Napisał(a): ~Rytualsa -

Fajny hotel na wakacje z dziećmi to na pewno verde montana w kudowie zdroju. My spędziliśmy tam super wakacje z rodzinką w sierpniu. Dzieciaki nie będą się tam nudzić, bo jest sala zabaw i duży basen ze zjeżdżalnią.

Napisał(a): ~lolo65 -

Polecam się przejść na stare miasto w Toruniu jak będzie Festiwal Pasji, zapowiada się obiecująco jak sobie przejrzałem info o tym kto będzie i co będzie się działo. Na stroni
www.facebook.com/FestiwalPasji jest zarys programu i dokładny adres MDK gdzie ma się wszystko dziać. Dobrze że pod dachem bo pogoda we wrześniu może być różna. Szczególnie dzieci chcę zabrać, będzie trochę eksperymentów takich jak walki robotów czy komora mgłowa.

Napisał(a): ~limerna -

A a bym proponowała jakiś aktywny wyjazd. Możliwosci jest bardzo wiele:

jesienny biwak (tylko polecam zaopatrzyć sie w dobre śpiwory oraz namiot)
wędrówka po górach
ewentualnie wypad do jednego z aquaparków. W Polsce powstało w osttnim czasie kilka bardzo ciekawych obiektów:https://sklep(...)7-roku/

Na stronie opisane są te najciekawsze parki wodne ;)

Napisał(a): Gość -

Fajna lista :) W większości z nich już byliśmy i potwierdzam było super. Na tej liście zabrakło mi jeszcze Gdańska - tamtejsze zoo czy muzeum morskie. Całą rodzinką chętnie odwiedzamy Gdańsk kilka razy w roku - jak nie macie pomysłów co tam robić to polecam serwishttp://visitg(...)sk.com/ - można tam szybko i łatwo znalezc fajny nocleg, dobrą restaurację czy skorzystać z gotowych szlaków turystycznych ( są też takie specjalnie dedykowane rodzinom z dziećmi ;p )

Napisał(a): ~SAREn -

Ludzie Górny Śląsk kojarzą z kopalniami, więc Promenada i jezioro się naprawdę wyróżnia klimatem. Podróżowałam sporo po świecie i lepiej zaprojektowanej przestrzeni publicznej nie widziałam. No i naturalne lody Gramy na mnie ostatnio zrobiły duże wrażenie. Niektórych smaków nigdy nawet w innych markach nie spotkałam.

Napisał(a): ~Ilona Burda -

Ja chciałabym zabrać dzieci gdzieś gdzie w tereny zielone, aby pooddychały prawdziwym, świeżym powietrzem, zastanawiam się nad Górną Chatą, która leży w powiecie Kłodzkim. brakuje mi często takiej klasycznej sielanki chociaż dwa trzy dni.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • weekend z dziećmi
  • na weekend z dzieckiem
  • gdzie na weekend z dziećmi
  • weekend z dziećmi gdzie
  • gdzie pojechac na weekend z dziecmi we wrzesniu
  • gdzie na weekend z dzieckiem
  • gdzie pojechać na weekend z dziećmi
  • weekend z dziecmi gdzie
  • weekend z dzieckiem co polecacie
  • https://forum.interia.pl/gdzie-wyjechac-na-weekend-z-dziecmi-tematy,dId,2242956,strona,12,ok,1#pst176254614
Do góry strony: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?