Odpowiadasz na:
Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Dziewczyny podrzućcie jakieś ciekawe miejsca gdzie można z dzieciakami pojechać. Niech ten wątek posłuży wszystkim zapracowanym matkom, które nie mają już pomysłów ;)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?

Napisał(a): Dariaa -

mieszkam w Bieszczadach i na weekend z dziećmi wybieram się często na spływy Sanem ponieważ uważam że to okazja do wspólnego spędzenia czasu w aktywny sposób. Wybieramy jednak spływy pontonem, bo w ten sposób czujemy się pewniej niż na kajakach, a to ważne gdy jest się z dziećmi. Mamy sprawdzonego organizatora i wypady zawsze były udane ;)

Reklama

Re: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?

Napisał(a): ~gośka2 -

Zimą fajnie pojechać w góry i pokazać dzieciakom trochę sniegu i góskiego krajobrazu :) Oczywiście po górach pewnie nie pochodzimy, ale spacerki po dolinie też jeszcze nikomu nie zaszkodziły, można znaleźć masę innych atrakcji! Ja szczerze polecam wycieczkę do Czorsztyna i okolic, urzeka mnie tamtejsza natura, klimat i ludzie. ZAwsze jak tam jeżdżę to korzystam z dobrodziejstwhttps://www.c(...)com.pl/ - to najlepszy ośrodek tam ! POlecam, mają wszystko czego potrzeba, aby czuć się dobrze i odpocząć!

Reklama