Odpowiadasz na:
Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Dziewczyny podrzućcie jakieś ciekawe miejsca gdzie można z dzieciakami pojechać. Niech ten wątek posłuży wszystkim zapracowanym matkom, które nie mają już pomysłów ;)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?

Napisał(a): ~qqwqa -

Do Zalesia Mazury najlepiej. Tam mają zawsze pełną ofertę dla dzieci, świetne atrakcje, w tym animacje prowadzone przez kompetentnych animatorów, sale zabaw i gier, place zabaw, nimi zoo, basen ze strefą dla dzieci, plus jeszcze spa. Mają super pakiety i na weekend i na dłuższe wypady, w fajnych cenach, all inclusive polecam.

Napisał(a): ~Marta -

Ja teraz wybrałam się na koniec wakacji do rodziców do Opola. Dzieciaki szalały całymi dniami, ale też zroganizowałam wyjście do Muzeum Śląska Opolskiego. Jak jeszcze tutaj mieszkałam to często bywałam, bo lubię sztukę. Trafiliśmy na super wystawy, dzieci też się świetnie bawiły.

Reklama

Napisał(a): ~Tramp -

~wiolka Jeśli jeszcze w tym sezonie otworzą się granice to planujemy wybrać się na Węgry na taką objazdówkę Budapeszt, Balaton, winnice i po drodze myślimy, żeby zajechać do Wiednia przed Budapesztem na jakieś dwa dni i skorzystać może z wycieczek organizowanych przez przewodnik-wieden.pl. Podobno dla Polaków, którzy w ten teren jadą to świetna opcja.
Polecam Wiedeń! Jest przepiękny zresztą taki sam Budapeszt, na relaks polecam Hajduszoboszlo z wycieczką do pobliskiego Debreczyna.

Reklama