Odpowiadasz na:
Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Dziewczyny podrzućcie jakieś ciekawe miejsca gdzie można z dzieciakami pojechać. Niech ten wątek posłuży wszystkim zapracowanym matkom, które nie mają już pomysłów ;)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?

Napisał(a): ~Uki -

Jeżeli mieszkasz gdzieś blisko koszalina to sprawdź miejscówkę Archery Fun Park, mają oni fajną ofertę z atrakcjami dla dzieci.

Re: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?

Napisał(a): ~janryszkkaa -

W te wakacje wybraliśmy się do Uzdrowiska Konstancin. Pierwszy raz była to nasza wizyta u nich razem z dzieciakami. O dziwo - wcale nie było źle. Dzieciaki miały zajęcie, a my mogliśmy odpoczywać na zabiegach. Na brak atrakcji nie mogliśmy narzekać, za co duży plus. Zresztą najlepiej zerknijcie sami http://uzdrowisko-konstancin.pl/

Reklama

Re: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?

Napisał(a): ~Gilgolka -

Fajne sprawdzone miejsce mamy w Hotelu Magellan, malownicza, leśna okolica, położenie blisko jezior, daleko od zgiełku miasta i szumu. Dla dzieci zajęcia z animatorami, a w razie nie pogody również sala zabaw, plac zabaw i sala kinowa. fajne miejsce na wypad na weekend.

Re: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?

Napisał(a): ~ulka -

Na długi listopadowy weekend uciekliśmy z dzieciakami z Warszawy do Krakowa . spedzilismy swietny czas w http://hotelr(...)ent.pl/ gdzie wypoczęliśmy i dobrze zjedliśmy. Wyjazd ten był okazją do zwiedzenia kilku zabytków w których dość dawno nie byliśmy. Lokalizacja na Kazimierzu była bardzo dobra dzieci nie musiały dużo chodzić, bo jeździliśmy wszędzie tramwajami. Dodatkowym plusem jest miła obsługa :)

Reklama