Odpowiadasz na:
gdzie z czekiem

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
gdzie moge w Polsce zrealizowac czek z podatkiem z UK>

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: gdzie z czekiem

Napisał(a): gość -

Ja realizowałem na stronie : http://realizacja-czeku.pl/
Bardzo szybko mi go zrealizowali bo bodajże po 10dniach, a zapłaciłem tylko 19zł :) Także polecam

Napisał(a): gość -

W PKO BP realizacja czeku miała trwać 6 tygodni ja czekam 8 i cisza.

Napisał(a): Gość -

Witam ,
zgłasza Pan zainteresowanie pomocą na naszej stronie internetowej przez wypełnienie specjalnego formularza, na jego podstawie nasz konsultant oddzwoni do Pana w celu weryfikacji danych adresowych, na które potem prześlemy dokumenty do podpisania. W raz nimi trzeba odesłać przeterminowany czek. Resztą działań zajmą się już nasi konsultanci, włącznie z realizację czeku i przekazaniem Panu kwoty z czeku,

Pozdrawiam,
-----------------------------------------------------
Michał, konsultant Euro-Czek.pl

Euro-Czek.pl - Realizacja zagranicznych czeków skarbowych
Gość i na jakiej zasadzie sie ''stara'' o duplikat czeku? bo niezbyt wyjaśnił Pan samą procedurę
pozdrawiam,

Napisał(a): Gość -

i na jakiej zasadzie sie ''stara'' o duplikat czeku? bo niezbyt wyjaśnił Pan samą procedurę
pozdrawiam,

EuroCzekDoradca Witam,
jak najbardziej istnieje dalej możliwość odzyskania należnego zwrotu podatku, w tym celu należy postarać się o wydanie duplikatu przeterminowanego czeku, a następnie przedłożyć go do realizacji.

Euro-czek.pl świadczy także pełne usługi w zakresie uzyskania duplikatów czeków, a następnie ich realizacji.
Pozdrawiam,
-----------------------------------------------------
Michał, konsultant Euro-Czek.pl

Euro-Czek.pl - Realizacja zagranicznych czeków skarbowych