114
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi52
  • Ocen na +0
114 ppt ?

gdzie zabrać kobietę na pierwszą randkę? (53)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

gdzie zabrać kobietę na pierwszą randkę?

Napisał(a): Gość -

zaprosiłem na randkę piękną kobietę, ku mojemu zdziwieniu się zgodziła ;-) (na kawę) potrzebuję teraz tylko rady gdzie warto byłoby ją później zabrać? nie znamy się za dobrze, więc fajnie by było, żeby można było pogadać ale boję się też że tematów nie będzie za wiele. myślałem o kinie, czy to dobry pomysł na pierwszą randkę? może ją jakoś fajnie pozytywnie zaskoczyć innym miejscem? i czy na pierwszą randkę kupić jej kwiaty>? będę wdzięczny za rady pań :)
INTERIA.PL

Re: gdzie zabrać kobietę na pierwszą randkę?

Żadnych kin muzeów czy teatrów na pewno nie na pierwszej randce! Sam napisałeś że jeszcze dobrze się nie znacie nie wiesz co lubi i jakie ma pasje uważam że kawka + jakiś słodki dodatek w przyjaznej i nie za głośnej knajpce na początek wystarczy to doskonałe miejsce na pierwsze wspólne rozmowy :) później ewentualnie spacer to tyle chyba że Ona na tyle jest śmiała że sama również coś zaproponuje :)

Reklama

Eee tam chłopie pieprzyć konwenanse....wszyscy kawa kino, knajpa....wymyśl coś, może, rejs parowcem, no tak u nas parowców nie ma, chyba że zabierzesz ją na missisipi, czemu nie,a może planetarium, poczujecie się jak dzieci kosmosu :) A kwiaty, jak najbardziej, jak tylko ładna i podoba ci się, to cała kwiaciarnię ! Hej

Reklama

Diament Ja na przykład chciałabym być zaproszona do parku. W parku jest teraz pięknie... Dużo kolorowych liści. po prostu jest romantycznie.
Do parku nie polecam, przynajmniej z ciaptakiem, podobno jakiś gwałciciel grasuje i nie mogą go namierzyć, . Hej :)

Napisał(a): gość -

Jakie kwiaty na pierwszej randce. Taki gest świadczy raczej o tanim podrywaczu, który każdej "chwastem" mydli oczy na pierwszym spotkaniu. Kwiaty to już dla kobiety, która jest jego "boginią", a on jej prawie nie zna. Weź tyrystor lepiej zamilknij.

Reklama

Nie kino, preferuje spacer w sloncu, gallerie...bedzie mozliwosc sobie porozmawiac
na lonie natury,
Zadne. Kwiaty ev.
Zapytasz czy ma ochote na herbatke , obowiazkowo odprowadzisz do Domu do drzwi i z gesten Cmok w dlon damy i Bay do nastempnego tazu

Na jedzonko! Ja polecam kawiarnie Grycana jesli jestes z duzego miasta, swietne jedzonko, dobra kawa i switny klimat na rozmowy we dwoje :) jest intymnie, cicho i smacznie. Tam byla moja pierwsza randka z obecnym mężem, dlatego tak dobrze mi sie może kojarzy to miesjce ;))

jak mam zabrac dziewuche na pierwsza randke, to tylko na lody!! dziewczyny sa zazwyczaj zachwycone! wydaje mi sie ze to takie nieco.. szarmanckie:) najczesciej zabieram je do Grycana, lubie wystroj tych lodziarni, i kawę tez mają dobrą.

gość Jakie kwiaty na pierwszej randce. Taki gest świadczy raczej o tanim podrywaczu, który każdej "chwastem" mydli oczy na pierwszym spotkaniu. Kwiaty to już dla kobiety, która jest jego "boginią", a on jej prawie nie zna. Weź tyrystor lepiej zamilknij.
Tobie to ja bym dał chwasta, ja zapraszam kobietę piękną, fajną i która mi się podoba i którą kocham i jestem dla takiej gotów i chce dać wszystkie kwiaty na świecie..... z zołzami się nie umawiam, szkoda czasu ! :) Miłego dnia :)

myk82 zaprosiłem na randkę piękną kobietę, ku mojemu zdziwieniu się zgodziła ;-) (na kawę) potrzebuję teraz tylko rady gdzie warto byłoby ją później zabrać? nie znamy się za dobrze, więc fajnie by było, żeby można było pogadać ale boję się też że tematów nie będzie za wiele. myślałem o kinie, czy to dobry pomysł na pierwszą randkę? może ją jakoś fajnie pozytywnie zaskoczyć innym miejscem? i czy na pierwszą randkę kupić jej kwiaty>? będę wdzięczny za rady pań :)
Oj Boże człowieku,zaprosiłeś ją na kawę! nie na randkę! Kawa to dopiero wstęp do randki,możliwe że spotkanie jej się nie spodoba i za nim dopije kawę,wyjdzie upudrować nos i nie wróci i co wtedy?? Nie podniecaj się,jeśli jedna kawa wyjdzie,wyjdzie i następna i może randka! A Ty już tutaj o kwiatach i w ogóle,kobieta która idzie na kawę i zostaje obsypana kwiatami może się poczuć nie zręcznie. Fajnie jest coś mieć w zanadrzu,ale nie wyobrażaj sobie cholera wie czego!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • gdzie dziewczyna na fajna randke
  • gdzie zabrac dziewczyne
  • gdzie można zabrać dziewczynę na randkę
  • pierwsza randka a kwiaty
  • gdzie zabrać dziewczynę na pierwsze spotkanie
  • gdzie zabrać dziewczynę na randkę
  • doskonala rozmowa na pierwsza randkę
Do góry strony: gdzie zabrać kobietę na pierwszą randkę?