41
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń854
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +0
41 ppt ?

Gdzie znaleźć dobre przepisy na szybkie i niedrogie dania? (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Gdzie znaleźć dobre przepisy na szybkie i niedrogie dania?

Napisał(a): Gość -

Dziewczyny, mam w domu kilka książek kucharskich jeszcze po mojej mamie - są one z lat 80-tych i 90-tych. Przepisy może i dobre, ale większosć z nich jest bardzo czasochłonna. Dlatego chciałabym się dowiedzieć skąd bierzecie przepisy na szybkie i niedrogie dania? Warto wchodzić na kulinarne blogi albo śledzić fanpage'a na Facebook. Zaglądałam na kilka takich stronek i powiem, Wam, że szału nie było. Polećcie miejsca, w których faktycznie znajdę dobre przepisy kulinarne.
INTERIA.PL

Re: Gdzie znaleźć dobre przepisy na szybkie i niedrogie dania?

Napisał(a): rudii -

ogolnie piszac...w internecie.
strony typu "ugotuj to","moje przepisy","smaker" i wiele innych.

Reklama

Napisał(a): rudii -

bodzik1 Np tu...:http://www.wi(...)ups.php

A tak ogólnie to jak mam pomysł na jakieś danie...a za dobrze nie znam przepisu...to wpisuję je w wyszukiwarkę i samo cos wyskoczy...:)))
to tez dobra stronka:)

Reklama

Napisał(a): gość -

na stronie polo marketu można znaleźć bardzo fajne przepisy z wykorzystaniem produktów, któe stosuje się na co dzień ale w zupełnie nowym wydaniu. korzystałam wielokrotnie, dania wychodzą pycha!

Reklama

Gryzelda23 Według mnie fajne i niedrogie przepisy można zrobić z wykorzystaniem multicookera marki redmond company. Nie dość , że szybko przygotowuje sie potrawy to jeszcze zdrowo. Widziałam na http://redmon(...)any/pl/ świetne multicookery. Nie myślałaś żeby w taki sposób przygotowywać dania?
ciekawe czemu muszę nabyć multicookera aby ugotować coś tanio i to jeszcze na dodatek tej firmy ?

ja zazwyczaj szukam w internecie wpisując mniej więcej co chce, np. kurczak z ... i biorę pierwszy lepszy przepis ;) tyle jest stron, różnych blogów czy też bioportal.pl gdzie są fajne przepisy i zdrowe dania :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • gdzie znale najlepsze przepisy
Do góry strony: Gdzie znaleźć dobre przepisy na szybkie i niedrogie dania?