226
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi139
  • Ocen na +0
226 ppt ?

Gdzie znaleźć fajnego faceta? (140)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Gdzie znaleźć fajnego faceta?

Napisał(a): Gość -

Muszę wylać te żale - gdzie się podziali fajni faceci??? Od wczoraj to pytanie nie daje mi spokoju. Dlaczego? Byłam na kolejnej randce. Chłopak całkiem przystojny, zadbany - wydawał się też nie głupi. Właśnie, wydawał... zorientowałam się co to za typ, dopiero gdy zaczął mi opowiadać swoje historyjki:
jak to wracali z imprezy - on "na gazie" prowadził i o mało policja ich nie zatrzymała.
Wyobrażacie sobie - gość 26 lat i plecie jak małolat? To już kolejne moje nieudane randkowanie, zawsze trafię albo na jakiegoś mentalnego gówniarza, albo takiego, który najchętniej przeleciał by mnie na pierwszej randce...
Czy ze mną coś nie tak, że mam takie doświadczenia?
Gdzie się podzialiście - normalni, męscy i odpowiedzialni faceci? Gdzie was szukać...?
INTERIA.PL

Re: Gdzie znaleźć fajnego faceta?

Napisał(a): gość -

Prawdziwi faceci są gejami. Nie zawracają sobie głowy płcią przeciwną. Unia Europejska, chcąc spełnić odwieczne postulaty feministek, również promuje orientację homoseksualną.
Wniosek: znajdź sobie fajną babkę lub wyjedź na inny kontynent.

Napisał(a): Antek73 -

No cóż ja już jestem zajęty więc odpada :))))))

A tak po za tym to 80% fajnych facetów też jest już zajęta, 10% niestety to geje a pozostałe 10% poszło do seminarium :)))))))))))

Także przykro mi dziewczyno musisz czekać aż podrośnie mój syn ( wszystkie geny ma po tacie ) ma już 14 wiosen więc niedługo będzie do wzięcia :P:P:)))))))))))))))

Antek73 No cóż ja już jestem zajęty więc odpada :))))))

A tak po za tym to 80% fajnych facetów też jest już zajęta, 10% niestety to geje a pozostałe 10% poszło do seminarium :)))))))))))

Także przykro mi dziewczyno musisz czekać aż podrośnie mój syn ( wszystkie geny ma po tacie ) ma już 14 wiosen więc niedługo będzie do wzięcia :P:P:)))))))))))))))
Ale mi poprawiłeś humor :)

Napisał(a): Antek73 -

AnkaZalmaka
Antek73 No cóż ja już jestem zajęty więc odpada :))))))

Ale mi poprawiłeś humor :)
Zawsze do usług :))))))))

Napisał(a): Chamsin -

AnkaZalmaka Muszę wylać te żale - gdzie się podziali fajni faceci??? Od wczoraj to pytanie nie daje mi spokoju. Dlaczego? Byłam na kolejnej randce. Chłopak całkiem przystojny, zadbany - wydawał się też nie głupi. Właśnie, wydawał... zorientowałam się co to za typ, dopiero gdy zaczął mi opowiadać swoje historyjki:
jak to wracali z imprezy - on "na gazie" prowadził i o mało policja ich nie zatrzymała.
Wyobrażacie sobie - gość 26 lat i plecie jak małolat? To już kolejne moje nieudane randkowanie, zawsze trafię albo na jakiegoś mentalnego gówniarza, albo takiego, który najchętniej przeleciał by mnie na pierwszej randce...
Czy ze mną coś nie tak, że mam takie doświadczenia?
Gdzie się podzialiście - normalni, męscy i odpowiedzialni faceci? Gdzie was szukać...?
To zależy od tego na ile jesteś atrakcyjna.
Przy założeniu że jesteś, mógł ci się czasem w szkole a później na studiach przyglądać jakiś spokojny koleś, jest duża szansa że nie był jakoś specjalnie atrakcyjny i raczej był nieśmiały, tyle że takie typy często są odpowiedzialne, normalne i poukładane. Nic nigdy nie zrobił bo na niego nie zawracałaś uwagi, ci przebojowi byli fajniejsi, z tego co czytam do dzisiaj są ;)
Pewnie z czasem zaczniesz takich zauważać ale wątpię albowiem tacy są szybko wyłapywani przez cwańsze laski.

No to masz co z tobą nie tak, nie znasz się na ludziach. I marzysz o gruszkach na wierzbie.

Acha tacy co mają wszystkie cechy na raz tj są męscy, zdecydowani, a jednoczenie odpowiedzialni i konkretni to typy niezmiernie rzadkie no bo naraz wszystkiego się mieć najczęściej nie da. Najłatwiej ich spotkać w filmach (szczególnie komediach romantycznych) no i serialach telewizyjnych dla pań.

Napisał(a): WednesdayTEN -

AnkaZalmaka (...) Chłopak całkiem przystojny, zadbany - wydawał się też nie głupi (...)
Ale sztampa... Ciekawi mnie czy byś spojrzała na nie całkiem przystojnego no i przez pecha jakiegoś lub krótkotrwały brak czasu niezbyt zadbanego? Lub ba! umówiła się z takowym? Zapewne nie. A dlaczego? Obecnie... wszyscy gdzieś się śpieszą, pędzą, mkną no i równie szybko wystawiają "cenzurki"... posługując się wytartymi stereotypami. Każda osoba ma jakieś... warstwy a te warstwy to patrząc per analogia, to... żeby zjeść cukierek trzeba odwinąć papierek... ergo by poznać człowieka (i zjeść lub nie z nim beczkę soli czy ukraść lub nie, kilka koni ;)) to trzeba czasu by go poznać. A tu widzę kierowanie się jedynie zmysłem wzroku. A później okazuje się że dokonany w ten sposób wybór niekoniecznie jest trafnym.
AnkaZalmaka (...) zawsze trafię albo na jakiegoś mentalnego gówniarza, albo takiego, który najchętniej przeleciał by mnie na pierwszej randce (...)
Przyczyna, przynajmniej według mnie znajduje się powyżej - chciałabyś powiedzieć "znam go całkiem dobrze" czy coś w tym stylu ale żeby tak powiedzieć, trzeba przejść przez wiele warstw osobowości czy etapów znajomości... Skupiając się na fizyczności, trafiasz właśnie na taki typ osobników płci męskiej - skoncentrowanych na swoim zewnętrzu i z racji tego uważających, że skoro poświęcili X czasu na spotkanie z tobą, coś im się w zamian należy. Albo trafiają ci się intelektualne płazińce.

WednesdayTEN
AnkaZalmaka (...) Chłopak całkiem przystojny, zadbany - wydawał się też nie głupi (...)
Ale sztampa... Ciekawi mnie czy byś spojrzała na nie całkiem przystojnego no i przez pecha jakiegoś lub krótkotrwały brak czasu niezbyt zadbanego? Lub ba! umówiła się z takowym? Zapewne nie. A dlaczego? Obecnie... wszyscy gdzieś się śpieszą, pędzą, mkną no i równie szybko wystawiają "cenzurki"... posługując się wytartymi stereotypami. Każda osoba ma jakieś... warstwy a te warstwy to patrząc per analogia, to... żeby zjeść cukierek trzeba odwinąć papierek... ergo by poznać człowieka (i zjeść lub nie z nim beczkę soli czy ukraść lub nie, kilka koni ;)) to trzeba czasu by go poznać. A tu widzę kierowanie się jedynie zmysłem wzroku. A później okazuje się że dokonany w ten sposób wybór niekoniecznie jest trafnym.
AnkaZalmaka (...) zawsze trafię albo na jakiegoś mentalnego gówniarza, albo takiego, który najchętniej przeleciał by mnie na pierwszej randce (...)
Przyczyna, przynajmniej według mnie znajduje się powyżej - chciałabyś powiedzieć "znam go całkiem dobrze" czy coś w tym stylu ale żeby tak powiedzieć, trzeba przejść przez wiele warstw osobowości czy etapów znajomości... Skupiając się na fizyczności, trafiasz właśnie na taki typ osobników płci męskiej - skoncentrowanych na swoim zewnętrzu i z racji tego uważających, że skoro poświęcili X czasu na spotkanie z tobą, coś im się w zamian należy. Albo trafiają ci się intelektualne płazińce.
A co z miłością , nikt o tym nie pisze - dwie przeznaczone dla siebie połówki?

gość
A co z miłością , nikt o tym nie pisze - dwie przeznaczone dla siebie połówki?
Szukanie sobie idealnie dopasowanej drugiej połówki to najgorsza możliwa metoda. Na świecie jest 7 mld ludu. Jeżeli znajdziesz czas i środki żeby wśród nich znaleźć takiego ideała - proszę bardzo.

Proponuje raczej wczuć się że jesteś całością i szukasz drugiej całości, takiej żebyście się zazębiali w pewnych sprawach. Jak dwa okręgi. Facet nie będzie miał takiego samego gustu jak Ty, nie będzie tak samo myślał. Znajdź sobie kogoś kto Ci się podoba, a nie jest taki sam jak Ty.

Ale sie powtarzają tematy;/ Kurde mam pytanie do administracji: Czy nie powinno być jakiegoś monitorowania tematów? Wiadomo ze częsc jest prawdziwych a część zmyślonych, ale codziennie zaczynają sie pojawiać wątki który były nie dawno...
Nie wiem czy to ma sens..

To Twoje szukanie takie trochę zimnem trąci..Szukasz miłości swojego życia, czy faceta, który ma być sztampą cech charakteru przez Ciebie porządnych...?Może zacznij od tego,że zanim ocenisz "opakowanie", oceń wnętrze...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • szukac faceta w bibliotece
Do góry strony: Gdzie znaleźć fajnego faceta?