Odpowiadasz na:
Gdzie znaleźć fajnego faceta?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Muszę wylać te żale - gdzie się podziali fajni faceci??? Od wczoraj to pytanie nie daje mi spokoju. Dlaczego? Byłam na kolejnej randce. Chłopak całkiem przystojny, zadbany - wydawał się też nie głupi. Właśnie, wydawał... zorientowałam się co to za typ, dopiero gdy zaczął mi opowiadać swoje historyjki: jak to wracali z imprezy - on "na gazie" prowadził i o mało policja ich nie zatrzymała. Wyobrażacie sobie - gość 26 lat i plecie jak małolat? To już kolejne moje nieudane randkowanie, zawsze trafię albo na jakiegoś mentalnego gówniarza, albo takiego, który najchętniej przeleciał by mnie na pierwszej randce... Czy ze mną coś nie tak, że mam takie doświadczenia? Gdzie się podzialiście - normalni, męscy i odpowiedzialni faceci? Gdzie was szukać...?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Gdzie znaleźć fajnego faceta?

Napisał(a): Gość -

Chamsin
DUSIA28
Mnie o to nie pytaj, pojęcia nie mam o co chodzi, ale generalnie chyba tak...
Dlaczego piszesz, że zgubił, nie odbieraj mi nadziei, ja tam swoje wiem i już;))
No nie wiem czy ty nic o tym nie wiesz, nie wiem nie wiem. Zresztą tylko z ciekawości pytam ;)

Zgubił bo karabin jest cool i tyle!

Od tego czasu spadł przyrost naturalny w krajach kultury około europejskiej, no bo ludzie się zdradzają, rozwodzą i takie tam, zresztą wielu się ze strachu przed nowym trendem miłosnym w ogóle nie chajta bo i po co? By się rozwodzić bo małżonek czy małżonka za dwa lata i tak będzie się bzykać z kimś innym.

I wszystko przez tą głupią nimfę, no ale z drugiej strony ta nimfa ma ciałeczko niczego sobie całkiem całkiem. Więc się amorowi nie dziwię że się tak dał przekabacić ;)
Znowu się ze mną kłócisz .Intryguje mnie jednak ta nimfa, ciągle o niej piszesz, co
z nią?

Ja tam staram się przynajmniej w coś jednak wierzyć, bo inaczej..
No masz, wpadam w 'doła' ...

Napisał(a): Chamsin -

DUSIA28
Dlaczego piszesz, że zgubił, nie odbieraj mi nadziei, ja tam swoje wiem i już;))
No nie wiem czy ty nic o tym nie wiesz, nie wiem nie wiem. Zresztą tylko z ciekawości pytam ;)

Zgubił bo karabin jest cool i tyle!

Od tego czasu spadł przyrost naturalny w krajach kultury około europejskiej, no bo ludzie się zdradzają, rozwodzą i takie tam, zresztą wielu się ze strachu przed nowym trendem miłosnym w ogóle nie chajta bo i po co? By się rozwodzić bo małżonek czy małżonka za dwa lata i tak będzie się bzykać z kimś innym.

I wszystko przez tą głupią nimfę, no ale z drugiej strony ta nimfa ma ciałeczko niczego sobie całkiem całkiem. Więc się amorowi nie dziwię że się tak dał przekabacić ;)

Napisał(a): Gość -

Chamsin
DUSIA28
Chamsin
DUSIA28
Aj tam, ja nie lubię nowinek technicznych, mnie musi (jak zechce) trafić
taki tradycyjny strzałą w samo serducho;))
Nie do końca bo jak walił strzałą to była jedna miłość, często na całe życie. A teraz jest tak że są całe serie wielkich dozgonnych miłości, od jednego pocisku do następnego. Znaczy się do końca serii.
Wtedy najlepiej wiać zanim ten kurduplowaty cherubinek zmieni magazynek na nowy.
No widzisz, dla mnie to nie jest żaden kurduplowaty cherubinek, tylko prawdziwy amorek,
z jedną strzałą, takiego chcę , widocznie jestem nie z tej ziemi, kto to wie..
Tjaaaa specjalnie dla ciebie poszuka łuku który już dawno zgubił... Dusia Dusia...

Ty o co chodzi z tymi znaczkami że ktoś lubi dany post? Interia przelewa za to pieniądze czy jak?

Napisał(a): Chamsin -

DUSIA28
Chamsin
DUSIA28
Aj tam, ja nie lubię nowinek technicznych, mnie musi (jak zechce) trafić
taki tradycyjny strzałą w samo serducho;))
Nie do końca bo jak walił strzałą to była jedna miłość, często na całe życie. A teraz jest tak że są całe serie wielkich dozgonnych miłości, od jednego pocisku do następnego. Znaczy się do końca serii.
Wtedy najlepiej wiać zanim ten kurduplowaty cherubinek zmieni magazynek na nowy.
No widzisz, dla mnie to nie jest żaden kurduplowaty cherubinek, tylko prawdziwy amorek,
z jedną strzałą, takiego chcę , widocznie jestem nie z tej ziemi, kto to wie..
Tjaaaa specjalnie dla ciebie poszuka łuku który już dawno zgubił... Dusia Dusia...

Ty o co chodzi z tymi znaczkami że ktoś lubi dany post? Interia przelewa za to pieniądze czy jak?