216
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi67
  • Ocen na +221
216 ppt ?

Giertych kpi z rządu (68)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Giertych kpi z rządu

Napisał(a): ~Franek -

Roman Giertych ostatnio się uaktywnił. Tym razem pod lupę wziął stosunki z Izraelem i uchwałą kontrowersyjnej ustawy o IPN. W TVN 24 powiedział:

Po wojnie z Niemcami, Francją, Unią Europejską, z papieżem Franciszkiem i z Rosją spodziewałem się, że nasze „mocarstwo polskie” uderzy w nowym kierunku. Nie spodziewałem się natomiast, że będzie to kierunek Izraela i USA. Dzisiaj można powiedzieć, że poza Węgrami i San Escobar nikt na świecie na poważnie Polski nie wspiera. Ponieśliśmy tak gigantyczne straty wizerunkowe na całym świecie, nasza dyplomacja nie istnieje w tej chwili

Później było już tylko lepiej. Za powód uchwalenie ustawy podaje:

Skończyły się w Europie zamachy robione przez muzułmańskich ekstremistów, a to o powoduje lukę w narracji strachu PiS. Bo Jarosław Kaczyński zarządza poprzez kryzys, on musi mieć wroga. Tym wrogiem byli uchodźcy, Platforma i teraz mają być Żydzi. Takie jest oczekiwanie elektoratu PiS, żeby zawsze była walka, żebyśmy zawsze o coś walczyli

INTERIA.PL

Re: Giertych kpi z rządu

Napisał(a): ~alois -

~henryk Ja się wcale nie dziwie, wszyscy się z nas śmieją, a u nas panuje zmowa milczenia, PiS górą, Kaczyński trzyma wszystkich w ryzach.
ale qń ,,czyli koń jest nie do zdarcia ,,,wykopsali go z polityki to jako prawnik jest fdo doo,py,,,, generalnie wyróznia sie tylko wzrostem tym ze jest kóń ,, i tym ze dał hasło do podslakiwania na ulicy hehehehehe

Re: Giertych kpi z rządu

Napisał(a): taie -

Nie znam tego wpisu - daj link - a jeśli to prawda to tylko w jednym się pomylił - nie Węgry (bo Orban poprze jak będzie miał w tym interes ) a oprócz San Escobaru możemy liczyć na bliźniaczą KRLD.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Giertych kpi z rządu