25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń117
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +57
25 ppt ?

Giertych w/g Interii : (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Giertych w/g Interii :

Napisał(a): zmianynaziemi -

" Roman Giertych był przesłuchiwany w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie. Według obrony adwokat był nieprzytomny i nie miał świadomości, co się dzieje."

ale jednocześnie :

Poza Ryszardem K. i Romanem Giertychem (zgodził się na podawanie nazwiska)...zarzuty usłyszeli także założyciele spółek fasadowych

Czytaj więcej nahttps://fakty(...)firefox

===============

INTERIA.PL

Re: Giertych w/g Interii :

Napisał(a): ~wacek -

Pozbierali ważne dokumenty, które miał przeciwko PiSiorom. Sprawę załatwili w przed dzień rozprawy d/s Get Back. Sprawa dotyczy finał nsowania PiSu ze spółki Get Back. Reżim działa coraz bardziej agresywnie. Mam nadzieję, że Romek Giertych miał kopie wielu dokumentów i PiSiory w przyszłości nie unikną kary.

Napisał(a): Dobrawa1 -

~wacek Pozbierali ważne dokumenty, które miał przeciwko PiSiorom. Sprawę załatwili w przed dzień rozprawy d/s Get Back. Sprawa dotyczy finał nsowania PiSu ze spółki Get Back. Reżim działa coraz bardziej agresywnie. Mam nadzieję, że Romek Giertych miał kopie wielu dokumentów i PiSiory w przyszłości nie unikną kary.
wacek:-))))) , z p. Giertychem na ty jesteś? Piszesz spoufale ..Romek:-)
Pewnie po wysłaniu materiałów z forum..tak na ty przeszliście.

Reklama

~Wacek
Faktycznie! Twoje już wszystkie wysłałem. Ameryturka będzie znikoma, a może troszku krateczek. Popieranie ustroju totalitarnego znajdzie swój finał. A za hejterstwo PiS otrzymasz zapłatę. Poczek łaskawie jeszcze trochę. Wojna i demokratyczna ojczyzna rozliczy wszystkich oprawców.
Fonforman mi o tym pisał, buc na życie przysięgał, że tak zrobi, a ty kim jesteś?;-))))))

'W nawiązaniu do tych informacji, prokuratura napisała późnym wieczorem, że "jego zachowanie (Giertycha - red.) zmieniło się, kiedy uzyskał informację, że w opinii biegłych lekarzy nie ma żadnych przeszkód, by wykonać czynności z jego udziałem".

Czytaj więcej nahttps://fakty(...)=chrome

Reklama

Napisał(a): ~wąsikpedryk -

Dobrawa1 'W nawiązaniu do tych informacji, prokuratura napisała późnym wieczorem, że "jego zachowanie (Giertycha - red.) zmieniło się, kiedy uzyskał informację, że w opinii biegłych lekarzy nie ma żadnych przeszkód, by wykonać czynności z jego udziałem".

Czytaj więcej nahttps://fakty(...)=chrome
nie z nami takie numery, mamy opinię biegłego który nawet nie widział opiniowanego bo taki fachowiec.
A tego to jeszcze nie podali w tym fakcie fakeniusie, że biegli nie mieli informacji z badań do oceny stanu - "efekty pewnych zdarzeń, które miały miejsce wczoraj, mogą być w badaniach widoczne dopiero za 48 do 72 godzin - poinformował Wende".
A biegły opiniował: Adin, dwa, tri, czytyrie, piat - już zdrowy

Reklama

Napisał(a): ~Gość -

~Obserwator
Dobrawa1
~Wacek
Faktycznie! Twoje już wszystkie wysłałem. Ameryturka będzie znikoma, a może troszku krateczek. Popieranie ustroju totalitarnego znajdzie swój finał. A za hejterstwo PiS otrzymasz zapłatę. Poczek łaskawie jeszcze trochę. Wojna i demokratyczna ojczyzna rozliczy wszystkich oprawców.
Fonforman mi o tym pisał, buc na życie przysięgał, że tak zrobi, a ty kim jesteś?;-))))))
Znowu temat jest o bucu psychiczna kobieto?
Teraz logosiku się pojawiło. To po co ten matoł taką pocztę sobie założył?

~wąsikpedryk
nie z nami takie numery, mamy opinię biegłego który nawet nie widział opiniowanego bo taki fachowiec.
A tego to jeszcze nie podali w tym fakcie fakeniusie, że biegli nie mieli informacji z badań do oceny stanu - "efekty pewnych zdarzeń, które miały miejsce wczoraj, mogą być w badaniach widoczne dopiero za 48 do 72 godzin - poinformował Wende".
A biegły opiniował: Adin, dwa, tri, czytyrie, piat - już zdrowy
Wierzę, że choroba może nagle się pojawić. Jednak chyba dobrze się wcześniej czuł, przyjechał p. Czarneckiego bronić. Po zatrzymaniu też skomentował, iż to zatrzymanie ma związek z przykryciem pandemii, potem twierdził, iż to celowe zatrzymanie, by nie mógł w sprawie Czarneckiego uczestniczyć.
Gdyby nie wizyta CBA..pewnie by nie zemdlał.

~gość
Czekam na ten dzień, kiedy Dobrawa 1 i jej wspólniczka zostanie wezwana do demokratycznego za współdziałanie z PiS, przeciwko demokratycznej i wolnej Polsce. Wyrok! Obniżenie emerytury do poziomu UBeków. Rok odsiadki i kurator sądowy. Na wszystko przyjdzie czas.
Zyjesz w Matrixie. Nie odróżniasz "zycia forumowego" od realnego.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Giertych w/g Interii :