587
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń21 tys.
  • Odpowiedzi204
  • Ocen na +690
587 ppt ?

Giertych zaskakuje. Skąd u niego taka deklaracja? (205)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Giertych zaskakuje. Skąd u niego taka deklaracja?

Napisał(a): apollo87 -

Mecenas Roman Giertych dawniej stał z PiSem w rządzie ramię w ramię, dziś jest prawniczą twarzą opozycji antypisowskiej. Ostatnio na Twitterze ogłosił "amnestię i obronę" dla członków PiSu. Jeśli pomyśleliście, że znów zmienił front, to odpowiedź brzmi - no raczej nie. Cytując jego słowa:

"Ogłaszam amnestię dla pierwszych 10 posłów PiS, którzy opuszczą klub parlamentarny i przejdą do opozycji. Mogą liczyć na moje zaangażowanie w obronę przed potencjalnymi zarzutami związanymi z ich dotychczasowym udziałem w tej grupie. Amnestia oczywiście nie dotyczy kierownictwa".

Jak myślicie, ktoś z partii rządzącej się skusi? Czy Giertych przesadził, składając taką propozycję - i sugerując przestępczą działalności PiSu?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Giertych zaskakuje. Skąd u niego taka deklaracja?

Napisał(a): ~Alka -

~stajenny czy konie zdychają na koronawirusa?
skad w was tyle nienawisci i podlosci ? nawet wirus nie jest w stanie wykorzenic z was tej msciwosci i podlosci , na calym swiecie ludzie wzajemnie sobie pomagaja , a w tyk "katolickim " kraju jedynie nienawisc , dobry przyklad dajesz wlasnym dzieciom….

Re: Giertych zaskakuje. Skąd u niego taka deklaracja?

Napisał(a): ~kret -

~Anna
~Polska
Klakier platfusów - Można go kupić za dwa złote !
naprawde ? a ciebie za ile kupili ? za 500+ warte dzisiaj 1/2 ?
tobie do dobrego samoPOczuciawystarczyły ośmiorniczki i to te zjedzone przez mafię platfusową. chyba, że POraża cię intelekt schetyny, budki, kopacz czy kidawy

Re: Giertych zaskakuje. Skąd u niego taka deklaracja?

Napisał(a): ~1as -

wystarczy tylko, że jakiś pajac lub 1/2 główek bąknie coś o pis-ie, już lewacka propaganda umieszcza go w czołówkach informacji, a lemingi rzucają się do komentarzy z myślą przewodnią zaczerpniętą z tvn-u i wybiórczej (pincet, wybory, konstytucja ...). michnik ich nazywa inteligencją. chyba jest to jednak wybiórcza inteligencja bez zdolności samodzielnego myślenia
« Wróć do tematów
Do góry strony: Giertych zaskakuje. Skąd u niego taka deklaracja?