10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń62
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +0
10 ppt ?

Ginekolog Kraków który (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Ginekolog Kraków który

Napisał(a): ~zadowolona87 -

Polecam Ci Intimę Clinic. Ja chodzę tutaj już od dawna do doktora Basty. Głównie zajmują się ginekologią estetyczną, ale tak naprawdę są baaardzo wszechstronni. A sam dr Basta, który jest tu właścicielem, jest naprawdę bardzo wszechstronnym, utalentowanym i kompetentnym lekarzem. Myślę, że u niego spokojnie mogłabyś znaleźć pomoc. Powodzenia!

Reklama

Napisał(a): ~MagdalenaW -

Polecam dr Dorotę Niewęgłowską. Bardzo miła, profesjonalna i konkretna Pani doktor. Delikatna w trakcie badań. W bardzo przystępny sposób starała się wytłumaczyć wszystkie kwestie i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Serdecznie polecam.

Reklama

Napisał(a): ~szyszka -

dobry ginekolog to podstawa, sama kilka razy swojego musiałam zmieniać. A jak się okazało że mam złą cytologię i dysplazję małego stopnia to konsultowałam się u wielu specjalistów. Na szczęście odpowiednie dbanie o siebie i stosowanie żelu papilocare jest w tanie mi pomóc

Reklama

Napisał(a): ~Basia -

Moim ginekologiem od lat jest doktor Tomasz Basta, skądinąd założyciel Intimac Clinic. Wykrył u mnie zespół policystycznych jajników, co było przyczyną problemów z zajściem w ciążę. Po porodzie pomógł mi także poradzić sobie z nietrzymaniem moczu. Polecam Ci skontaktować się właśnie z nim :)

Napisał(a): ~ewelina97 -

Ja mogę polecić dr Anie lisiewicz , przyjmuje w vesunie przy dobrego pasterza. Zgłsoiłam się do niej po antykoncepcje. Zawsze bardzo ciepła cierpliwa i pomocna. Zaprowadziłam do niej tez mame bo ma prblem z nietrzymaniem moczu i pani doktor dała nadzieje, że będzie dobrze. Udało się zrobić pierwszy zabieg, niestety przerwala nam epidemia ale mama juz jest bardzo zadowolona. Maja tam tez bardzo atrakcyjne ceny takze polecam sprawdzic.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • https://forum.interia.pl/ginekolog-krakow-ktory-tematy,dId,3366670
Do góry strony: Ginekolog Kraków który