Odpowiadasz na:
Ginekolog Kraków który

~Magda77
Temat dodał(a):
~Magda77 -
Mam problem z płodnością jakiego ginekologa polecicie który dobierze mi odpowiednie leczenie ?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Ginekolog Kraków który

Napisał(a): ~ewelina97 -

Ja mogę polecić dr Anie lisiewicz , przyjmuje w vesunie przy dobrego pasterza. Zgłsoiłam się do niej po antykoncepcje. Zawsze bardzo ciepła cierpliwa i pomocna. Zaprowadziłam do niej tez mame bo ma prblem z nietrzymaniem moczu i pani doktor dała nadzieje, że będzie dobrze. Udało się zrobić pierwszy zabieg, niestety przerwala nam epidemia ale mama juz jest bardzo zadowolona. Maja tam tez bardzo atrakcyjne ceny takze polecam sprawdzic.

Napisał(a): ~Basia -

Moim ginekologiem od lat jest doktor Tomasz Basta, skądinąd założyciel Intimac Clinic. Wykrył u mnie zespół policystycznych jajników, co było przyczyną problemów z zajściem w ciążę. Po porodzie pomógł mi także poradzić sobie z nietrzymaniem moczu. Polecam Ci skontaktować się właśnie z nim :)

Reklama

Napisał(a): ~zosia77 -

Ja polecam Piotra Mogiłe-Komorowskiego z Prima Med. Ma świetne podejście do pacjentki . Na pewno odpowiednio zbada i zleci odpowiednie badania. a dodatkowo mają fajne terminy . także polecam

Napisał(a): ~szyszka -

dobry ginekolog to podstawa, sama kilka razy swojego musiałam zmieniać. A jak się okazało że mam złą cytologię i dysplazję małego stopnia to konsultowałam się u wielu specjalistów. Na szczęście odpowiednie dbanie o siebie i stosowanie żelu papilocare jest w tanie mi pomóc

Reklama