11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń88
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +-13
11 ppt ?

ginekolog z Krakowa (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: ginekolog z Krakowa

Napisał(a): gość -

W Krakowie powinna Cię zainteresować oferta www.sofimed.pl, które posiada oddział ginekologiczny. Wykonują tam wszystkie podstawowe badania ginekologiczne a ponad to możesz też zrobić na miejscu badanie USG 3D, moim zdaniem to miejsce, które powinna odwiedzić każda kobieta. Sama korzystam od przeszło roku.

Napisał(a): gość -

Jest w Krakowie Tomasz Łabiak na pewno z takich godnych polecenia ginekologów. W zasadzie chodzi do niego cała moja damska część rodziny. Lekarz ma swojego FB – www.facebook.com/GabinetLabiak. Można tutaj sobie sprawdzić dokładny adres i tel.

Napisał(a): ~olka990 -

Miałam ostatnio trochę problemów typowo kobiecych i szukałam pomocy u różnych ginekologów w Krakowie. Dopiero dr Tomasz Łabiak z gabinetu na ulicy Podkowińskiego jakoś sensownie pomógł. Przede wszystkim, dobrał mi odpowiednie leki, które akurat na tę moją konkretną przypadłość zaczęły działać. Polecam doktora, ma wiedzę i doświadczenie.

Napisał(a): ~jago3232 -

Myślę że dr Łabiak powinien pomóc. Można go znaleźć na Podkowińskiego w Krakowie, tam przyjmuje w swoim gabinecie, wiem też że pracuje w szpitalu uniwersyteckim, w poradni patologii ciąży. Świetny fachowiec, życzliwie nastawiony do pacjenta. Już jestem praktycznie na końcu ciąży, czekamy na rozwiązanie z mężem i mogę powiedzieć, że opiekę mieliśmy zagwarantowaną pierwszorzędną, nie mam się do czego nawet za bardzo przyczepić.

Napisał(a): ~mietka4 -

Już trzecią ciążę „mam zapisaną” u Tomasza Łabiaka. Niech to będzie najlepsza rekomendacja :) Przyjmuje w Krakowie, żadnych problemów przy pilnym kontakcie. Ginekolog przyjmuje w naprawdę nowoczesnym gabinecie przy Podkowińskiego 4/4, więc to też duży plus. Nie wyrzuca pacjenta, żadnego pośpiechu, cierpliwa diagnostyka, USG niezwykle dokładne, często powtarza dla pewności.

Napisał(a): Gość -

~ada Czy mogę u tego lekarza założyć levosert? Ma jakąś stronę internetową, cennik? Chciałam zmienić metodę antykoncepcji na wkładkę i szukam dobrego ale też i niedrogiego specjalisty.
Mnie mój załozyl na NFZ :) Tylko że ja nie jestem z Krakowa.

Napisał(a): ~felka455 -

Do bardzo późnych godzin przyjmuje ginekolog Tomasz Łabiak na Podkowińskiego 4/4 w Krakowie. Leczyłam u niego niewydolność szyjki macicy i doradzał mi w sprawie antykoncepcji wielokrotnie. Bezpieczne metody, format antykoncepcji nie zagroził późniejszemu zajściu w ciążę. Jestem bardzo zadowolona.
« Wróć do tematów
Do góry strony: ginekolog z Krakowa