62
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +0
62 ppt ?

Głodówka żeby schudnąć? proszę o opinie (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Głodówka żeby schudnąć? proszę o opinie

Napisał(a): Maxi99 -

Nie polecam. Kiedyś próbowałam i nie dość że skutek był odwrotny to jeszcze się zamęczyłam i nie miałam na nic siły.
Powiem ci tak, wyobraź sobie że twoje ciało to chomik:P Co robi chomik? Chomikuje żywność na ciężkie czasy. Dla tego tak ważne jest aby jeść mało a często. Twój organizm wtedy nie jest przejedzony (nie przybędzie mu kilo) ani nie jest głodny. Gdy organizm jest głodny to prawda że zaczyna spalać tłuszcz, czyli materiał zapasowy. ALE! Gdy tylko dostanie jedzenie to nie spali jedzonka tylko będzie chciał przygotować się na ponowne ciężkie czasy. Odłoży sobie więcej i będzie uśmiechnięty jak chomik:(
Polecam tobie trening, ja dużo biegam robię to co napisałam i jest w porządku.=) jestem bardzo zadowolona ze swojej figury, mój chłopak też. Używam do tego pulsometru i jest o wiele lepiej. Poczytaj sobie www.trenujmadrze,pl

Napisał(a): gość -

Glodowka spowalnia przemiane materi!!! i wszystkie procesy zyciowe wiec efekt jest marny !!! polecam ruch na swierzym powietrzu i taka zasade .... sniadanie zjedz sama ,obiadem podziel sie z przyjacielem a kolacje oddaj wrogowi ;)

Napisał(a): barnaba89 -

przecież wystarczyłoby trochę poszperać w internecie i znalaznłabyś mnóstwo rad, jak zdrowo i skutecznie schudnąć... głodówka jest dobra na jeden dzień, zeby przeczyścić organizm (ale trzeba wtedy mnóstw pić), a potem najlepiej przestawić się na zbalansowaną dietę i jakiś sport. ja polecam bieganie, najlepiej z pulsometrem. rewelacyjne efekty, bardzo szybko się chudnie.

Jak dla mnie nie ma nic głupszego niż głodówka na schudnięcie - po krótkim czasie ogromny skok wagi gwarantowany. Zamiast tego, moje drogie, nie ma nic lepszego niż... ruch! Pare godzin tygodniowo przeznaczonych na bieganie naprawdę potrafi zdziałać cuda! A jeśli marzymy o naprawdę powalających efektach - warto zgłębić temat i poczytać jak duży wpływ ma pomiar tętna w czasie treningu

Napisał(a): inesines666 -

Daj spokój, głodówka to jest głupota. Potem jak zaczniesz jeść normalniej, to od razu efekt jojo się pojawi. Ja uprawiałam sport plus byłam na diecie. Schudłam 6 kg w niecałe 2 miesiące. Wszystko jest do zrobienia. Co prawda zaczęły boleć mnie po treningach stawy kolanowe, ale pomogły na to kąpiele w soli bocheńskiej. Dziewczyny, odchudzajcie się rozważnie. Nie róbcie głodówek, niszczycie tylko organizm, a nawet jak schudniecie, to potem kilogramy wrócą.

Po co głodówka?
Wystarczy tak naprawde jesli produkty, które zawieraja błonnik- mam tu na mysli chociazby płatki owsiane. Jesli zjemy takie na sniadanie z jogurtem i owocami bedziemy syte naprawde przez ługi okres czasu.

Napisał(a): box -

Głodówka wcale nie wspomoże odchudzania, nie stracisz ani kilograma a możesz nabawić się innych dolegliwości. Jest wiele różnych diet. Kiedyś modna była dieta kapuściana. Myślę, że można wykorzystać niektóre jej elementy, więcej poczytasz na blogu.

Napisał(a): asiorino89 -

jako dietetyk zaprzeczam dietom głodówkom. Odchudzanie powinno być rozsadne. zmniejszaj kalorie, nie kupuj tego co szybkie i wygodne. To niestety źródła zbednych kalorii, które szybko sie metabolizują w tkanke tłuszczową, Słodzone Napoje zamien na wode mineralne, nie szukaj szczescia w produktach słoddzonych substancjami słodzącymi. One oszukują metabolizm. Spozywaj herbaty zielone, czerwone. Napewno to odziaływać bedzie korzystnie., Szukaj błonnika- chleb razowy, kasza gryczana, pełnoziarnisty makaron, ryż brązowy. Spożywaj jak najwiecej warzyw, owoców, Najlepiej w formie surowej. Jedz regularnie , systematyczniee, gdyż długie przerwy meidzy posiłkami powodują, że organizm nieświadomy kiedy otrzyma kolejną dawke energii oszczedza ją, automatycznie skłąda to w tkanke tłuszczową. Obniża przemiane materii, i po efekcie, dlatego głodówkom NIE. Staraj sie jak najwiecej gotowac, dusic, piec w folii pergaminowej. A próbowałas/es na parze. wystarczy garnek w pokrywką i metalowe sitko. Nie jadaj zbyt wiele serków jogurtów owocowych to źródło cukruu..Lepiej kup chudy twaróg i jogurt naturalny a dosłodz miodem do smaku - zawsze mniej niz w gotowych , lub kup owoce -swieze lub suszone i jogurt naturalny. bardzo smaczne ze słonecznikiem dynia- to wskazane źródła tluszczu nie bój się. zamiast fast foodów kup orzechy, owoce suszone itp.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • głodówka opinie
  • glodowka opinie
  • ile glodowki zeby schudnac 6 kg
  • glodowka efekty
  • glodowka efekty op
  • Jaka glodowka zeby schudnac
  • glodowka zeby schudnac
  • głodówka żeby schudnąć
  • co zrobić żeby schudnąć podczas głodówki
  • opinia na temat głodówek