26
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń117
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +0
26 ppt ?

Głośniki do samochodu najlepsze co polecacie co zrobiło na was wrazenie? (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Głośniki do samochodu najlepsze co polecacie co zrobiło na was wrazenie?

Napisał(a): ireneo -

zostaw to dziadostwo i poeksperymentuj ze słownikiem.

Napisał(a): Przemysław -

Ireneo a niby to czemu mam zostawić to jak nazwałeś dziadostwo?Niektóre głośniki można nazwać dziadostwem ale kto nie ma słuchu to żaden głośnik dla niego nie jest dobry.Ja już kilka testowałem ale szukam coś co będzie odpowiednie na tyle że muzyka będzie praktycznie zadawalająca a słownik mnie nie interesuje,więc zażuć jakieś firmy lub fabrycznie montowane bowiem często posiadacze demontują z swoich aut głośniki i próbują zastępować je lepszymi ale czasem okazuje się że taka zmiana nie zawsze wychodzi lepiej.

Reklama

Napisał(a): ireneo -

Przemysław Ireneo a niby to czemu mam zostawić to jak nazwałeś dziadostwo?Niektóre głośniki można nazwać dziadostwem ale kto nie ma słuchu to żaden głośnik dla niego nie jest dobry.Ja już kilka testowałem ale szukam coś co będzie odpowiednie na tyle że muzyka będzie praktycznie zadawalająca a słownik mnie nie interesuje,więc zażuć jakieś firmy lub fabrycznie montowane bowiem często posiadacze demontują z swoich aut głośniki i próbują zastępować je lepszymi ale czasem okazuje się że taka zmiana nie zawsze wychodzi lepiej.
Ponowię byś zajął się tym słownikiem. Wielu cię zrozumie. Morze i może brzmi podobnie w głośniku. Zapisane znaczy zupełnie co innego.

Ireneo daj sobie spokój z tym słownikie bo ja o zupie a ty o d...Jeśli chcesz pisać to w temacie a jeśli nie to szukaj pisania gdzie indziej.Ja mogę napisać zasuwka przez u kreskowane i nie twoja sprawa bo,nie jesteś nauczycielem bynajmnej moim.-tyle w temacie Polskiego.

Reklama

Napisał(a): ~maruś -

~PawelG Ja polecam głośniki dobrej polskiej firmy STX, a dokładniej model który sam mam W.25.400.2x4.MC , bas świetny i cena w porządku.
Również je mam w samochodzie dostałem w prezencie od taty na urodziny. Nie kojarzyłem wcześniej tej marki ale jest naprawdę bardzo dobra. Teraz będę robił nagłośnienie lepsze w tirowce także na pewno wezmę pod uwagę tą markę.

Reklama

Dziękuję wam radę,znam niektóre modele stx i niektóre nie są złe.Sprawdzałem także tonsile i też calkiem nie złe choć troche drozsze ale trudno mi powiedzieć która marka jest lepsza.

Ostatnio miałem okazje napraić cztery szestnastki tonsila dość stare bo z lat 80ych.Miały pokruszone pianki i miały 8ohm,wstawiłem mębramy które kupiłem na volumenie i skleiłem butaprenem dwie ze sobą czyli jedna na drugą na jednym zawieszeniu tak aby ciężar obnizył częstotliwość a cewki dałem aluminiowe 8ohm i odwinołem połoę uzwojenia tak aby drgania były szybciej przemienne.Karzdy oddzielnin dałem w obudowę zamkniętą w kształcie kuli bo jestem w ich posiadaniu i połączyłem szeregowo 2 na lewy 2 na prawy kanał i ustawiłem je na ścianie 2 na wysokości 50 od podłogi i 2 na wysokości 170cm nad podłogą.Grają naprawde nieźle a wcześnie wstawiłem zwykłe i nie było tak fajnego efektu.Zastanawiam się nad wstawieniem neodymów do nich tak aby uzyskać jesze większą moc.

Napisał(a): ~jermoluss -

~Zabrek
~Sejma Przejrzyjcie sobie głośniki samochodowe STX ;)https://stx.p(...)hodowe-
Mam takie, model W.30.500.2x2.MC , bardzo dobra jakość dźwięku. STX to dobra marka, głośniki mają bardzo mocne.
Mocne czyli jesteś zadowolony i mówisz są warte swojej ceny? Chyba sam muszę to sprawdzic...

Napisał(a): ~kleopatra -

~renata U mnie się sprawdzają już od 3 lat głośniki marki STX można je kupić tutajhttps://stx.pl/. Ogólnie bardzo lubię markę STX mają dobrej jakości głośniki które oddają świetną jakość dźwięku i są tanie.
Ja również polecam tę markę systemów nagłośniających.
Mamy ją od roku w nowym mieszkaniu i jakość dźwięku robi wrażenie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Głośniki do samochodu najlepsze co polecacie co zrobiło na was wrazenie?