27
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń153
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +0
27 ppt ?

Głośniki do samochodu najlepsze co polecacie co zrobiło na was wrazenie? (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Głośniki do samochodu najlepsze co polecacie co zrobiło na was wrazenie?

Napisał(a): ~baryy -

Bardzo dobre głośniki, wzmacniacze i subwoofery do samochodów znajdziecie w ofercie firmy www.stopolgroup.pl Sprzedają wysokiej jakości sprzęt car audio w całkiem niezłych cenach. Polecam wam zajrzeć na ich stronę.
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): ~michal -

Ja również polecam markę stx. Mają głośniki naprawdę wysokiej jakości, sam mam je w samochodzie już od 3 dobrych lat i zero jakichkolwiek problemów z nimi. Bardzo dobra marka polecam.

Napisał(a): ~kaja -

~michal Ja również polecam markę stx. Mają głośniki naprawdę wysokiej jakości, sam mam je w samochodzie już od 3 dobrych lat i zero jakichkolwiek problemów z nimi. Bardzo dobra marka polecam.
Ja właśnie planuję takie głośniki kupić facetowi na prezent urodzinowy. Myślicie że warto?

Reklama

Napisał(a): ~tocha -

~kaja
~michal Ja również polecam markę stx. Mają głośniki naprawdę wysokiej jakości, sam mam je w samochodzie już od 3 dobrych lat i zero jakichkolwiek problemów z nimi. Bardzo dobra marka polecam.
Ja właśnie planuję takie głośniki kupić facetowi na prezent urodzinowy. Myślicie że warto?
Oczywiście że warto, głośniki oczywiście te dobrej jakości przydadzą się chyba każdemu mężczyźnie. Także wydaje mi się że prezent jak najbardziej będzie sprawdzony.

Reklama

Napisał(a): ~Michalina -

Też właśnie poleca markę STX, My jakieś pół roku temu razem z kinem domowym zainwestowaliśmy w głośniki marki STX i jestem z nich bardzo zadowolona, zresztą mąż również.

Napisał(a): ~Nobin -

Podzielam opinię na temat STX, natomiast co do wyboru modelu głośników to już wszystko zalezy od potrzeb, budżetu oraz możliwości. U mnie są W.20.300.2x2.MC i jak najbardziej mogę polecić ze względu na przystępną cenę, jakość wykonania i przede wszystkim bardzo rozbudowane parametry jednak wszystkie dokładnie są przedstawione na ich stronie.

Napisał(a): ~tobi -

~Nobin Podzielam opinię na temat STX, natomiast co do wyboru modelu głośników to już wszystko zalezy od potrzeb, budżetu oraz możliwości. U mnie są W.20.300.2x2.MC i jak najbardziej mogę polecić ze względu na przystępną cenę, jakość wykonania i przede wszystkim bardzo rozbudowane parametry jednak wszystkie dokładnie są przedstawione na ich stronie.
No własnie szukam jakichś dobrych głośników do samochodu. Niestety moje wcześniejsze mimo dobrej marki nie radzą sobie z dźwiękiem
« Wróć do tematów
Do góry strony: Głośniki do samochodu najlepsze co polecacie co zrobiło na was wrazenie?