Odpowiadasz na:
Głośniki do samochodu najlepsze co polecacie co zrobiło na was wrazenie?

Przemysław
Temat dodał(a):
Przemysław -
Cześć wam i doradzcie mi a także wymieniajcie się poplądani a ją chętnie skożystam gdyż jestem młody i lubie eksperymentować.Hej.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Głośniki do samochodu najlepsze co polecacie co zrobiło na was wrazenie?

Napisał(a): ~Nobin -

Podzielam opinię na temat STX, natomiast co do wyboru modelu głośników to już wszystko zalezy od potrzeb, budżetu oraz możliwości. U mnie są W.20.300.2x2.MC i jak najbardziej mogę polecić ze względu na przystępną cenę, jakość wykonania i przede wszystkim bardzo rozbudowane parametry jednak wszystkie dokładnie są przedstawione na ich stronie.

Reklama

Napisał(a): ~Michalina -

Też właśnie poleca markę STX, My jakieś pół roku temu razem z kinem domowym zainwestowaliśmy w głośniki marki STX i jestem z nich bardzo zadowolona, zresztą mąż również.

Napisał(a): ~karol -

Tylko i wyłącznie głośniki od stx, mamy juz od 3 lat i do chwili obecnej grają znakomicie. Ogólnie bardzo dobra marka i tania.

Reklama