Odpowiadasz na:
Głośno u urodzinach Rydzyka?

~niki
Temat dodał(a):
~niki -
Wczoraj, 25 kwietnia, na Twitterze Wiosny Biedronia pojawił się nietypowy wpis o urodzinach ojca Rydzyka: Post spotkał się z mocną reakcją społeczeństwa, dlatego administratorzy Wiosny dodali kolejny wpis wyjaśniający użycie takiego, a nie innego zestawienia słów:I dołączyli link do artykułu umieszczonego w „Gazecie Wyborczej”. W tekście wyjaśnione jest, że od 2018 roku w urodziny Tadeusza Rydzyka feministki jednoczą siły i zwołują spotkanie przed siedzibą Radia Maryja, manifestując w ten sposób przekaz, który ma dotrzeć do solenizanta.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Głośno u urodzinach Rydzyka?

Napisał(a): ~złóż datek -

[cyt
at kogo=Goorska]Lewica powinna być zdelegalizowana[/cytat]
Podobnie jak sekta torunska, a śniety rydz skończyc żywot w kamieniołomach.

Napisał(a): ~ANNA KREDYT -

ANNA CHROMA FINANSOWANIE
Witam wszystkich
Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce.
W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą ANNA CHROMA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
E-mail: annachroma1949@gmail.com
Dziękuję Ci

UWAGA
NIE POLSKI, wstrzymaj się

Reklama

Napisał(a): ~ECL -

Goorska Lewica powinna być zdelegalizowana
Prawica też powinna być zdelegalizowana. Ma być tylko środek!

Napisał(a): ~polak -

AGENT UB AJWAJ MICHNIK POWINIEN ZORGANIZOWAC Z BRATEM MORDERCOM FESTYN UBEKOW .CZAS POKAZAC GDZIE MA ZNAK UB .

Reklama