543
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń43 tys.
  • Odpowiedzi103
  • Ocen na +-4
543 ppt ?

Golenie miejsc intymnych u mężczyzn - tak czy nie? (104)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Golenie miejsc intymnych u mężczyzn - tak czy nie?

Napisał(a): Gość -

Czy uważacie, że mężczyźni powinni golić się w miejscach intymnych? Zastanawiam się jakie preferencje w tej kwestii mają zazwyczaj kobiety. Włoski dodają męskości, czy raczej przeszkadzają panią?
Chciałbym też wiedzieć, czy jeśli usunięcie włosków jest wskazane - to wystarczy zwykłe golenie, czy raczej depilacja? Bo z tego co wiem, depilacja to u kosmetyczki, a to trochę krępujące dla faceta.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Golenie miejsc intymnych u mężczyzn - tak czy nie?

Napisał(a): gość -

GOLIĆ!!! mój mąż zawsze jest podgolony na dole nie do 0 ale na krótko maszynką bez przystawki ze względów higienicznych i estetycznych a na klacie od niedawna chodzi ze mną do kosmetyczki i depiluje.Ostatnio zobaczył swoją fotkę z wakacji z przed 4 lat kiedy jeszcze nie depilował klatki i sam stwierdził "jak ja mogłem z takim torsem chodzić!" ma fajną wyrzeźbioną klatkę to dlaczego ma ją zasłaniać?!

Reklama

Napisał(a): Gość -

Chcesz miec milosc oralna i analna to chigiena i niepalenie niechlanie piwska i dbanie o siebie rzecz najwazniejsza. NIEPIJE NIEPALE i CHODZINNIE mam milosc oralna od mojej zony tak jej sie to spodobalo a ostanio jak stosuje diete owocowa to mi zyc niedaje mowi ze nasienie slodko smakuje jak mleczko i polyka z zachwytem no ale ja jestem wegetarianinem niejem miesa, pieczywa zadnego i siemniakow tak niema jak byc zakwaszony organizm przez to nasienie jest slodkie sprubujcie polecam tez elodycze ale na sucho po kolacji rano masz gwarantowany smak slodkosci a ona ssa i ssa cie bez opamietania.Pamietajcie palisz daj sobie spokoj tai samo nawet jedno piwko mlniszczy wszytko jezeli stosujesz diete i zmieniasz styl zywienia i zycia masz to w full wypinasz no i jaka radosc o depilacji niewspomne miejsca intymne jak i pachy i broda minimum co 3 dni musi byc golona klata raz na 3 tygodnie minimum nogi rece niemusza byc wogole golone. Tylko trzeba je przezedzic troche z czasem pomaga i czujesz sie nawet lepiej potwierdzam m

Reklama

hmmm Chcesz miec milosc oralna i analna to chigiena i niepalenie niechlanie piwska i dbanie o siebie rzecz najwazniejsza. NIEPIJE NIEPALE i CHODZINNIE mam milosc oralna od mojej zony tak jej sie to spodobalo a ostanio jak stosuje diete owocowa to mi zyc niedaje mowi ze nasienie slodko smakuje jak mleczko i polyka z zachwytem no ale ja jestem wegetarianinem niejem miesa, pieczywa zadnego i siemniakow tak niema jak byc zakwaszony organizm przez to nasienie jest slodkie sprubujcie polecam tez elodycze ale na sucho po kolacji rano masz gwarantowany smak slodkosci a ona ssa i ssa cie bez opamietania.Pamietajcie palisz daj sobie spokoj tai samo nawet jedno piwko mlniszczy wszytko jezeli stosujesz diete i zmieniasz styl zywienia i zycia masz to w full wypinasz no i jaka radosc o depilacji niewspomne miejsca intymne jak i pachy i broda minimum co 3 dni musi byc golona klata raz na 3 tygodnie minimum nogi rece niemusza byc wogole golone. Tylko trzeba je przezedzic troche z czasem pomaga i czujesz sie nawet lepiej potwierdzam m
Ona ssa,ssa( masakra), dalej chigiena, sprubujcie (sic!!!) Zero interpunkcji,ortografii i gramatyki, aż odczuwam fizyczny ból czytając takie wypociny.Ale wygolone jaja są!Proponuję uzupełnić edukację szkolną, a dopiero potem zawracać sobie głowę depilacją.

Pluck Czy uważacie, że mężczyźni powinni golić się w miejscach intymnych? Zastanawiam się jakie preferencje w tej kwestii mają zazwyczaj kobiety. Włoski dodają męskości, czy raczej przeszkadzają panią?
Chciałbym też wiedzieć, czy jeśli usunięcie włosków jest wskazane - to wystarczy zwykłe golenie, czy raczej depilacja? Bo z tego co wiem, depilacja to u kosmetyczki, a to trochę krępujące dla faceta.
Uwazam ,ze nie powinien.Moze tylko troche przyciac tu i tam jak ma zagesto.
Prawdziwe kobiety kochaja prawdziwych facetow a nie wydepilowanego jak tylek niemowlecia.Ni to facet ,ni to gej.......
Bardzo srxi mezczyzna wyglada jak ma tu i tam .
Najwazniejsza HIGIENA A NIE DEPILACJA.
Jola

zaden facet nie powinien sie golic bo traci meskosc a kobieta tez najlepiej jakby sie nie golila na zero tylko wydepilowala sobie jaka intymna fryzurke.Moja pani ma bardzo seksowny paseczek w tym miejscu i ja to uwielbiam
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy wasi mezuwie gola sie intymnie
  • golenie jaj
  • czy powinien sie golic intymnie meszczyzna
  • golenie penisa
  • jak wysoko golic penisa az do podbrzusza forum
  • czy mezczyzni powinni golic miejsca intymne
  • golenie okolic intymnych u meszczyzn rady opinje
  • golenie miejsc mczyzn
  • czy goli miejsca intymne faceci?
  • jak ogoli jdra
  • czy mczyni powinni si depilowa w miejscach intymnych
  • jak golic miejsca intymne mczyzn
  • golenie miejsc intymnch przez mczyznt
  • czy depilowa miejsca intymne u mczyzn
  • golenie miejsc intymnych mezczyzna
Do góry strony: Golenie miejsc intymnych u mężczyzn - tak czy nie?