90
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +11
90 ppt ?

Gowin i Hołownia połączą siły? (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Gowin i Hołownia połączą siły?

Napisał(a): uni -

W „Newsroom WP” zapytano Szymona Hołownie, czy widziałby w swoim ugrupowaniu Jarosława Gowina. Obecnie Hołownia odnotowuje coraz lepsze wyniki w sondażach. Natomiast sytuacja, w której obecnie znajduje się Gowin byłaby kolejnym zaskakującym scenariuszem, gdyby ten zdecydował się połączyć siły z Polską 2050. Hołownia następująco skomentował taką ewentualność:

Nie jest tak, że ja się budzę każdego dnia i zastanawiam się: mój Boże, czy Jarosław Gowin już się określił i czy dołączy do Polska 2050? Jak on wreszcie powie, po której stronie chce być, jak on wreszcie się zdecyduje, jaką politykę chce robić, jak wreszcie się zdecyduje, czy chce razem ze Zjednoczoną Prawicą odejść do historii czy może historię Polski tworzyć, to będziemy mieli o czym rozmawiać. Na razie tej rozmowy nie ma.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Gowin i Hołownia połączą siły?

Napisał(a): ~Laven Dula -

Nie ufajcie żadnemu z nich. To agenci Mossadu. Wytłumaczył to kiedyś Szewach Weiss : "nigdy nie było, nie ma i nigdy nie będzie żyda polskiego pochodzenia jak i Polaka żydowskiego. Żyd proszę pani jest zawsze żydem i ma obowiązki tylko wobec żydów i Izraela obojętnie gdzie żyje." Tyle w temacie czyje on interesy reprezentuje.

Reklama

Re: Gowin i Hołownia połączą siły?

Napisał(a): ~jaa -

nie wiem co pisowskie media chcą od gowina. przecież gdyby pis dalej brnął ten swój zapyziały, klerykalny i irracjonalny konserwatyzm to by dzisiaj miał 20% poparcia a tak gowin, morawiecki spowodowali że pis wychodzi z konserwatyzmu (to wcale nie oznacza że maksymalnie skręca w lewo) i zyskuje na poparciu bo jest bardziej "jadalny" dla coraz większej części społeczeństwa. niech się pis cieszy że ma gowina

Re: Gowin i Hołownia połączą siły?

Napisał(a): ~jaa -

niech pis zrozumie że nie wszystko co konserwatywne jest dobre i nie wszystko co nowe jest złe - po prostu trzeba oglądać każdy pomysł oddzielnie bez wrzucania to do jednego worka. pis może się cieszyć że gowin i morawiecki z nimi współpracują

Re: Gowin i Hołownia połączą siły?

Napisał(a): gość -

JAK BYLEM W POLITYCE LICZYLY SIE MORALNOSC PRAWOSC DZACUNEK..TERAZ BYDLO Z OBORY POSZLO DO POLITYKI..I WSZYSTKO NISZCZA..KRAJ FINANSE OPINIE..BEZCZELNA BANDA BEZ WYKSZTALCENIA..NIE ZNAJACA SWIATA I JEZYKOW..TOBJAKIS CHCHOT HISTORII..NA ZYCZENIE UMECZONEGO NARODU..STRASZNE..
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gowin i Hołownia połączą siły?