Odpowiadasz na:
Gowin tłumaczy odrzucenie senackich poprawek: "państwo stałoby się bankrutem"

apollo87
Temat dodał(a):
apollo87 -
Wicepremier Jarosław Gowin wypowiedział się w TVN24 na temat wtorkowego głosowania nad senackimi poprawkami do specustaw wchodzących w skład tarczy antykryzysowej. Po odrzuceniu poprawek dotyczących kodeksu wyborczego i części poprawek dotyczących pomocy dla firm tłumaczył taką decyzję rządzących: Na tym etapie - podkreślam: na tym etapie, w pierwszej fazie z koronawirusem, to są środki optymalne, gdybyśmy w tym momencie sięgnęli po propozycje klubów opozycyjnych, to de facto państwo stałoby się bankrutem. Do ustawy antykryzysowej wpisujemy, co tu i teraz jest realistyczne; wprowadziliśmy środki optymalne na tym etapie. Jak polska gospodarka przyjmie to, co się dzieje, to zależy nie od nas. To zależy od sytuacji na całym świecie, bo chyba nic innego bardziej niż epidemia nie pokazało sensu słowa „globalizacja” i dopiero wtedy, kiedy będziemy widzieli, kiedy zaczną opadać fale tej epidemii, zobaczymy jaki mamy świat.." Co myślicie o słowach Gowina? Jak myślicie, w którym miejscu jego słowa dotyczą kwestii wpisania głosowania korespondencyjnego do kodeksu wyborczego?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Gowin tłumaczy odrzucenie senackich poprawek: "państwo stałoby się bankrutem"

Napisał(a): ~Linda Mark -

JAK UZYSKAŁEM MÓJ POŻYCZKĘ Z TEJ WIELKIEJ FIRMY

Witajcie moi drodzy ludzie, jestem Linda McDonald, obecnie mieszkająca w Austin Texas w USA. W tej chwili jestem wdową z trójką dzieci i utknąłem w sytuacji finansowej w kwietniu 2018 r. I musiałem refinansować i opłacić rachunki. Próbowałem szukać pożyczek od różnych firm pożyczkowych, zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych, ale nigdy z sukcesem, a większość banków odmówiła mi kredytu, nie daj się zwieść tym oszustom, którzy nazywają ich pożyczkodawcami, wszyscy są oszustwem, chcą tylko twojego pieniądze i dobrze ich nie słyszysz, oni zrobili mi to dwa razy, zanim spotkałem pana Davida Wilsona, najciekawsze jest to, że moja pożyczka została przekazana mi w ciągu 74 godzin, więc radzę skontaktować się z panem Davidem, jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem pożyczki i masz pewność, że możesz go spłacić na czas, możesz skontaktować się z nim przez e-mail ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Brak kontroli kredytowej, brak podpisu z jedynie 2% oprocentowaniem, lepsze plany spłat i zaplanuj, jeśli musisz skontaktować się z jakąkolwiek firmą w sprawie zabezpieczenia pożyczki bez zabezpieczenia, a następnie skontaktuj się z panem Davidem Wilsonem w sprawie pożyczki

Oferują one wszelkiego rodzaju pożyczki

Pożyczka krótkoterminowa (5_10 lat)
Pożyczka długoterminowa (20_40)
Pożyczka na media (10_20)
Oferują pożyczki jak
Pożyczka mieszkaniowa ............. Pożyczka biznesowa ........ Pożyczka dłużna .......
Pożyczka studencka .......... Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej
Pożyczka biznesowa ......., pożyczka firmowa .............. itd
E-mail .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com)
Jeśli chodzi o kryzys finansowy i pożyczkę, pożyczka finansowa Davida Wilsona jest miejscem, do którego należy się udać, proszę powiedz mu, że pani Linda McDonald kieruje tobą Powodzenia ... …

Re: Gowin tłumaczy odrzucenie senackich poprawek: "państwo stałoby się bankrutem"

Napisał(a): lucynowak -

Gowin pewnie wystawiony jest przez Kaczora. Teraz niby dymisja, bo nie zgadza się na działania PiSu, a pozniej Kaczyński przyzna mu jednak racje, a on grzecznie wroci do wykonywania nastepnych polecen... Teatrzyk jak sie patrzy

Reklama

Napisał(a): ~prac124 -

Zapomniał tekstu, jaki dostał do wygłoszenia i improwizował.

Napisał(a): ~Slawek Paryz FR -

~gość
Blandare51 Polska kasa była pusta nim pandemia te pustą kasę przykryła..... Teraz jest na co zwalac, w czym pisiory to specjalisci pierwszoligowi!
Pusta to jest twoja głowa i to od urodzenia!
Pusta jest pusta bo rozdawanie kasy na lewo i prawo bez wplywow do budzetu grozi pandemia budzetu

Reklama