37
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +6
37 ppt ?

Gowin uderza w Morawieckiego (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Gowin uderza w Morawieckiego

Napisał(a): uni -

Jarosław Gowin uderza w działalność rządu, nie kryje przy tym rozczarowania postawą premiera Mateusza Morawieckiego. Lider Porozumienia nie mógł przejść obojętnie obok ochoczo komentowanego i nagłaśnianego wywiadu, który udzielił premier dla „Financial Times”. Gowin otwarcie pokazuje, jak bardzo się zawiódł:

Nie, Mateusz Morawiecki nie wierzy w to co mówi, jestem o tym głęboko przekonany. Ja wiązałem z panem premierem Morawieckim nadzieje na to, że on będzie tym politykiem Prawa i Sprawiedliwości, który przekieruje tę partię w stronę takiej klasycznej zachodnioeuropejskiej centroprawicy, który zbuduje pomost z Unią Europejską. Niestety te słowa powodują, że właściwie trudno już w tej chwili komukolwiek traktować i pana premiera Morawieckiego i polski rząd poważnie, mówię o naszych partnerach z Komisji Europejskiej czy w ogóle z całej Europy, a my teraz bardzo tej powagi potrzebujemy, bo wiadomo, jak trudna jest sytuacja gospodarcza, globalna, jak szalejące tempo wzrostu cen energii, jak bardzo potrzebujemy środków z Krajowego Planu Odbudowy i tutaj te talenty negocjacyjne pana premiera Morawieckiego byłyby bardzo potrzebne.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Gowin uderza w Morawieckiego